Підпишись на наші новини!БРАТИ КЛИЧКИ ВКОТРЕ ВІДДАЛИ СВОЇ СЕРЦЯ ДІТЯМ

Віталій і Володимир Клички взяли участь у благодійному телемарафоні «Ein Herz für Kinder» («Серце дітям») в Берліні, під час якого було зібрано майже 14,5 млн. євро.


Тридцять третій щорічний благодійний Гала-вечір провів 15 грудня німецький фонд «Серце дітям». Усі зібрані на заході кошти підуть на реалізацію проектів фонду у різних країнах світу. Частину цих грошей буде спрямовано на допомогу дітям Чорнобиля.


Брати Клички - постійні учасники благодійного телемарафону. Вони особисто закликають людей не стояти осторонь та приймають телефонні дзвінки в прямому ефірі, таким чином, за їх допомоги збирається значна частина коштів.


«Багато дітей у всьому світі потребують допомоги. До нашого Фонду щодня телефонують десятки людей, сотні направляють листи. - Зазначив Віталій Кличко. - На жаль, неможливо допомогти всім, але чим більше людей буде долучатися до благодійності, тим більшій кількості дітей ми зможемо допомогти. Зібрані сьогодні кошти допоможуть врятувати і змінити тисячі дитячих життів по всьому світі».


«Для Фонду братів Кличків, який тісно співпрацює з організацією «Серце дітям», і для мене особисто дуже важливо допомагати дітям. Я щиро вдячний усім, хто взяв участь у благодійному вечорі. Ці люди не просто пожертвували гроші, вони подарували дітям частинку свого серця», - додав Володимир Кличко.


У цьому році на благодійний вечір прийшло понад 100 відомих спортсменів, акторів, політиків, бізнесменів та громадських діячів, котрі робили пожертви особисто і закликали до цього інших. Зібрати таку велику суму вдалося завдяки тому, що жертвували як великі компанії і знаменитості, так і звичайні люди, не байдужі до проблем інших.


Щорічну нагороду «Золоте серце» вручили кронпринцесі Норвегії Метте-Маріт за особливий внесок у боротьбу проти СНІДу і роботу зі складними підлітками. За музичний супровід вечора відповідали Кайлі Міноуг, Пласідо Домінго та інші.

Coordinate Projects Around the World