Підпишись на наші новини!ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ - 2012» НАГОРОДИЛИ У ЯПОНІЇ

У японському місті Кіото завершився Всесвітній дитячий екологічний конкурс «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ – 2012», у якому взяли участь переможці національних конкурсів з 33 країн світу. 14-річна киянка Ірина Душина повернулася з Японії з нагородою.

 

У жовтні Ірина перемогла у Всеукраїнському конкурсі «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ – 2012», який цього року вже втретє проводив Фонд Братів Кличків разом з компанією Panasonic. Дівчина запропонувала цікаві рішення здобуття та використання енергії для роботи електронних пристроїв.

 

Юна новаторка, приміром, запропонувала створити інноваційні кросівки, які б акумулювали енергію, отриману під час ходьби чи бігу, та використати  її для живлення телефону, плеєру чи іншої електроніки. «Дізнавшись про проект, я побачила реальну можливість зробити свій внесок у збереження довкілля. Мене хвилює не лише сьогоднішній день, а й майбутнє», - зазначила Ірина у своєму щоденнику.

 

Близько 300.000 дітей взяло участь у Всесвітньому конкурсі Еко-щоденників у 2012 році. На церемонії кожен з дітей-переможців національних конкурсів зробив презентацію своєї унікальної ідеї збереження довкілля та отримав пам’ятну нагороду за участь у глобальному конкурсі.

 

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ – 2012» розпочався в червні 2012 року і тривав до середини вересня. На адресу організаторів надійшло близько 500 робіт з усіх куточків країни, адже цього року конкурс вперше набув всеукраїнського рівня. Найбільш активними виявились юні природознавці з Київської, Чернівецької, Закарпатської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

 

Метою цього конкурсу є виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем. Маленьким учасникам для зображення своїх ідей було запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони заповнювали разом з батьками чи вчителями протягом 5 днів.

Coordinate Projects Around the World