Підпишись на наші новини!ПЕРЕМОЖЕЦЬ БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ ЗІГРАВ У ГОЛЬФ В ШОТЛАНДІЇ

 

Власник лоту, придбаного на благодійному Гала-вечорі Фонду Братів Кличків у березні цього року, нещодавно реалізував свій лот та зіграв у гольф на найстарішому у світі полі для цього шляхетного виду спорту. Незабутня гра відбулася у старовинному королівському клубі Сент-Ендрюс у Шотландії. Повернувшись, Олесандр Глусь, голова Ради директорів компанії Nemiroff, поділився з нами своїми враженнями.

 

Олександре, Ви одразу націлювалися на цей лот чи хотіли придбати й інші?

 

Я від самого початку був рішуче налаштований на те, що стану власником саме цього лоту. За нього довелося поборотися з іншими учасниками благодійного аукціону. Стимулювали до перемоги дружба з Володимиром і давнє бажання серйозно зайнятися гольфом. Сент-Ендрюс - батьківщина цього виду спорту, де створені ідеальні умови для серйозних починань.

 

Велику конкуренцію довелося витримати, перш ніж виграли лот?

 

Досить серйозну. Охочих зіграти на першому в світі полі для гольфу було багато. Тим, хто хоч трохи розуміється на цьому виді спорту, відомо, що Сент-Ендрюс - це Мекка гольфсменів. Саме це місто вважається батьківщиною цього шляхетного й аристократичного виду спорту. Більш того, я щиро вважаю, що відвідавши це місто один раз, обов'язково захочеш повернутися сюди знову. Адже, на додачу до ідеальної для гри атмосфери, гості Сент-Ендрюс занурюються у маленький райський куточок: прекрасна природа Шотландії, море, скелі - все це незабутньо. До того ж, передчуття професійної якісної гри має величезне значення.

 

Ви давній любитель гольфу? Можливо, брали участь в якихось турнірах?

 

Я, радше, давній шанувальник цього виду спорту. Шанувальник з давнім бажанням поринути у світ професійного гольфу.

 

Вам вдалося відвідати фінал професійного турніру Alfred Dunhill Links Championship. Як вам атмосфера?

 

Атмосфера незабутня. Особисто мені все дуже сподобалося. Поїздка і сам турнір залишили враження, що на Alfred Dunhill Links Championship було зроблено все для створення комфортних умов. Навіть погода була на нашому боці: стояли абсолютно не характерні для місцевості привітні теплі осінні дні. Окрема подяка людям, з якими пощастило спілкуватися. У наш час не завжди зустрінеш таких привітних і вихованих людей. Одним словом - аристократи.

 

У пакет з поїздкою на батьківщину гольфу входили також ексклюзивні ключки, виготовлені мануфактурою St Andrews Golf Co (вважається, що там роблять кращі в світі ключки для гольфу)? Ви їх вже отримали? Вдалося ними пограти?

 

Я з нетерпінням чекаю моменту, коли зможу зіграти ключками St Andrews Golf Co. Поки мені цього зробити не вдалося, але це мій свідомий вибір. Справа в тому, що дані ключки виготовляються конкретно під людину. Щоб їх замовити, потрібно зробити «примірку». Я вважаю, що перш ніж замовляти настільки ексклюзивну річ, необхідно виробити власну техніку гри. Гра в Сант-Ендрюс - одна з перших моїх ігор такого рівня. Цей вид спорту не терпить поспіху. Тому я планую провести ще низку тренувань, а після цього можна буде говорити про замовлення настільки ексклюзивних ключок.

 

Маєте намір виграти лот і на наступному Гала-вечорі чи хорошого потрошку?

 

З братами Кличками ми давні партнери і друзі. Я із задоволенням підтримую їх проекти. Я був гостем благодійних вечорів Фонду братів Кличків минулого і цього року. У цьому році, як відомо, придбав відмінний лот. Сподіваюся, наступного року я знайду цікаву для мене пропозицію і обов'язково поборюся за неї. Адже сам процес участі в аукціоні - це вже цікаво, особливо, коли досягаєш результату.

 

Ваша компанія має досвід реалізації соціальних програм. Яка програма викликає у вас найбільшу гордість?

 

У першу чергу, я пишаюся тим, що зумів розвинути соціально відповідальний бізнес. Шлях, яким буде йти компанія, ще 20 років тому визначив мій батько - Степан Карлович Глусь. На мою долю випало впровадити у життя батьківські очікування. Я пишаюся тим, що сьогодні компанія Nemiroff асоціюється, у першу чергу, з якістю. Виробництво якісної продукції - підтвердження відповідальності бізнесу. Я також пишаюся, що компанія неодноразово була визнана найкращим роботодавцем, а на даний момент є найбільшим платником податків галузі і входить в ТОП-20 бюджетоутворюючих підприємств країни.

 

Не меншу гордість у мене викликає також той факт, що завдяки компанії Nemiroff в Україні проходили гастролі зірок світового масштабу, таких як Роберт Плант, Джо Кокер, Лені Кравіц, Анастейша, Карлос Сантана, групи Depeche Mode, Deep Purple і DIO та інших видатних музикантів. Особливу увагу варто приділити програмам, спрямованим на розвиток культури, мистецтва і спорту.

 

Мені дуже близька за духом програма «Спортивну Україну будуємо разом!», реалізована спільно з Фондом Братів Кличків. Її мета – реставрація та модернізація спортзалів по всій Україні з подальшою передачею їх у безкоштовне користування громаді.

 

Плануєте поїхати до Гамбурга, де 10 листопада Володимир битиметься з поляком Маріушем Вахом? Який ваш прогноз на цей бій?

 

Обов'язково. Це традиція - збиратися великою компанією, щоб підтримати друга під час поєдинку. Кожен бій і Володимира, і Віталія, як і для кожного українця, дуже важливі для мене. Моменти, коли ти всією душею переживаєш за одного з них, а разом з ним і за батьківщину, яку він представляє на кращих аренах світу, словами не опишеш! Звичайно ж, на всі поєдинки, як і на майбутній, особисто я їду з настроєм на перемогу!

 

Coordinate Projects Around the World