Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ» ТА КОМПАНІЯ NEMIROFF ПРОДОВЖУЮТЬ БУДУВАТИ СПОРТИВНУ УКРАЇНУ!

Всеукраїнська соціальна програма «Спортивну Україну будуємо разом!», що стартувала у 2007 році, покликана зробити спорт більш доступним для українців незалежно від місця проживання, віку та статку. У 2008 та 2009 роках  «Фонд братів Кличків» та міжнародний бренд Nemiroff провели конкурс між державними та комунальними спортивними установами за право володіти сучасною та функціональною спортивною залою. Головними критеріями відбору при цьому стали загальноміська значимість зал та можливість безкоштовного відвідування для усіх бажаючих. За результатами конкурсу протягом 2009 року було відкрито спортивні зали у  Переяслав-Хмельницькому,  Маріуполі та Хмельницькому. Коломия – четвертий переможець конкурсу.

Фізкультурно-спортивний комплекс «Локомотив», на базі якого відкрита оновлена боксерська зала, – потужна спортивна база для перспективної молоді, яка має багату історію підготовки гідних представників нашої держави на міжнародній арені. Боксери ФСК «Локомотив» неодноразово входили до складу національних збірних команд та гідно представляли країну на чемпіонатах Європи, Світу, Олімпійських Іграх та інших змаганнях, що були включені до календарних планів ЕАВА (Європейської аматорської боксерської асоціації), зараз ЕUBC та АІВА (Міжнародної аматорської боксерської асоціації). Покращення умов тренування існуючих та майбутніх майстрів спорту – неабиякий поштовх до нових звершень у великому спорті. Тому серед багатьох претендентів на перемогу у конкурсі всеукраїнської соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!» ФСК «Локомотив» був одним з безумовних лідерів.

«Відкриттям боксерської зали в Коломиї завершується один із етапів всеукраїнської соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!». Цього року спільними зусиллями із Фондом братів Кличків ми відкрили двері спортивних закладів для жителів чотирьох міст країни. Тобто ми ще на чотири кроки наблизились до основної ідеї програми – зробити спорт доступним для кожного українця», – зазначив президент та голова Ради директорів компанії Nemiroff Олександр Глусь.

2010 рік – це новий етап розвитку соціальної програми «Спортивну Україну будуймо разом!», що розпочався зі святкової події у місті Коломия. Протягом року міжнародний бренд Nemiroff та «Фонд Братів Кличків» планує відкрити нові боксерські зали у різних куточках України.

«Наше завдання – зробити спорт доступним кожному незалежно від місця проживання, статку та віку. Наша мета – позитивно вплинути на здоров’я наших громадян. Розуміючи проблематику кризового становища країни та неспроможності українських громадян відвідувати коштовні фітнес-клуби, ми не лише пропагуємо здоровий та спортивний спосіб життя, а й доводимо, що завдяки спільним зусиллям можливо робити наше життя кращим!» - сказав Віталій Кличко.

Coordinate Projects Around the World