Підпишись на наші новини!У РАМКАХ ПРОЕКТУ «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» ВІДКРИЛИ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК У МИКОЛАЄВІ

В урочистому відкритті взяв участь Голова наглядової ради Фонду, абсолютний чемпіон світу з професійного боксу у надважкій вазі, Олімпійський чемпіон Володимир Кличко. 

Ось уже шостий рік поспіль Фонд братів Кличків та Фундація Кока-Кола проводять цей проект на конкурсній основі. Цього року до участі запрошувались батьки та їхні діти,    які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі рухливі ігри.
Цієї весни на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок, серед яких обрали 12 найкращих від родин з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та інших населених пунктів України. У листах учасники не лише розказали про своє активне дозвілля, але й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

Більше 10 конкурсантів претендували на 1 майданчик, тому організаторам було нелегко обрати 12 найкращих листів-заявок. Переможці конкурсу впродовж цього літа отримали сучасні спортивні майданчики  прибудинкового формату, які відповідають екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном.

Володимир Кличко, Голова Наглядової Ради Фонду братів Кличків, абсолютний чемпіон світу з професійного боксу у надважкій вазі, Олімпійський чемпіон: «Ми хочемо спонукати  дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що спільні зусилля та праця винагороджуються, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Адже наші майданчики - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих. Сподіваюсь, що на таких майданчиках зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони, так, як свого часу зробили ми. Немає нічого неможливого, якщо цього по-справжньому прагнути. Ми вдячні нашому постійному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна» та Фундації Кока-Кола, яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися  спортом».

Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації Кока-Кола: «Компанія Кока-Кола усвідомлює, що розвиток бізнесу неможливий без сталого розвитку та здоров’я громад, у яких ми працюємо. Тому ми активно підтримуємо проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. В рамках проекту «Клич Друзів – Граймо Разом!» ми відкрили вже більше 100 майданчиків по всій Україні. За допомогою Фундації Кока-Кола та  у партнерстві з Фондом Братів Кличків ми продовжуватимемо реалізацію цього проекту, щоб залучати до занять спортом якомога більше людей та покращувати життя громад».

Відкриття спортмайданчика у Миколаєві організатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

Цього літа вже були відкриті  спортмайданчики у рамках проекту у м. Коростень, м. Хмельницький, м.Тернопіль, м.Луганськ, смт.Есхар (Харківська обл.), м.Охтирка (Сумська  обл.), м.Комсомольск (Полтавська обл.), м.Бахчисарай, м.Київ, смт.Буштино (Закарпатська обл.).

Coordinate Projects Around the World