Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ВІДКРИВ ОНОВЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ СТАДІОН м. КИЄВА

20 вересня на території стадіону загальноосвітньої школи № 264 м. Києва, яка стала одним з 12 цьогорічних переможців конкурсу «Клич друзів – граймо разом!», що здійснюється спільними зусиллями Фонду братів Кличків та Фундації Кока-Кола, відбувся святковий спортивний захід за участю Віталія Кличка та Уолтера Гордона, Генерального директора Компанії «Кока-Кола Україна».

У рамках урочистого відкриття відбулися шкільні змагання з футболу, тенісу, волейболу, а також школярі випробували нові вуличні тренажери разом з Чемпіоном – Віталієм Кличком.

Нагадаємо, що цьогорічний конкурс проводився з 2 квітня до 25 травня 2012 р. До участі запрошувались батьки та їхні діти,   які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

Всього на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок (більше 10 сімей претендували на 1 майданчик) від родин з усіх областей України. У листах учасники не лише розказують про своє активне дозвілля, але й пропонують цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.
Із майже 130 листів-заявок організатори обрали 12 найкращих, які впродовж цього року отримали сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, який відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном. Деталі тут -  http://play.klichkofund.org.ua/  

Віталій Кличко, Голова правління «Фонду братів Кличків» відзначив: «На жаль, у багатьох мікрорайонах на місці спортивних майданчиків з’являються нові будівлі, а діти не мають можливості грати в рухливі ігри і займатися спортом. Ця проблема відома не лише мешканцям столиці, а й іншим містам України. Разом з нашим вірним партнером - Фундацією «Кока-Кола», ми створюємо необхідні умови для того, щоб українська малеча могла щоденно займатися спортом та оздоровлюватися».

Уолтер Гордон, Генеральний директор Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації Кока-Кола:«Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію Кока-Кола, ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії».
Традиційне оголошення результатів  Конкурсу організатори перетворили на справжнє спортивне свято, яке провели у травні на стадіоні загальноосвітньої школи № 264 м. Києва. Ця школа взяла активну участь в проекті,  учні ведуть активний спортивний спосіб життя, стадіон є осередком спортивного дозвілля для мешканців Деснянського району.  Протягом літа організатори оновили шкільний стадіон та встановили сучасні спортивні знаряддя, де безкоштовно можуть займатися всі охочі. 

Також цього року  найактивніші учасники проекту отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом та Фундацією Кока-Кола.

Coordinate Projects Around the World