Підпишись на наші новини!У РАМКАХ ПРОЕКТУ «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» У КОМСОМОЛЬСЬКУ ВІДКРИЛИ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК

Ось уже шостий рік поспіль Фонд братів Кличків та Фундація Кока-Кола проводять цей проект на конкурсній основі. Цього року до участі запрошувались батьки та їхні діти, які   разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри.
Цієї весни на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок, серед яких обрали 12 найкращих від родин з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та інших населених пунктів України. У листах учасники не лише розказали про своє активне дозвілля, але й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

Більше 10 конкурсантів претендували на 1 майданчик, тому організаторам було нелегко обрати 12 найкращих листів-заявок. Переможці конкурсу впродовж цього літа отримають сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, який відповідає екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном.

Ганна Старостенко, директор БО «Фонд братів Кличків»: «Ми вбачаємо нашу місію, насамперед у тому, щоб спонукати  дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що спільні зусилля та праця винагороджуються, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Адже наші майданчики - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна" та Фундації «Кока-Кола», яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом і оздоровленням ”.

Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації Кока-Кола:«Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію Кока-Кола, ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії».
Відкриття спортмайданчика у Комсомольську організатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

Цього літа вже були відкриті спортмайданчики у рамках проекту у Черкасах,  Коростені, Хмельницькому, Тернополі, Луганську, Есхарі та Бахчисараї.

Coordinate Projects Around the World