Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ТА УОЛТЕР ГОРДОН У РАМКАХ ПРОЕКТУ «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК У БАХЧИСАРАЇ

Ось уже шостий рік поспіль Фонд братів Кличків та Фундація Кока-Кола проводять цей проект на конкурсній основі. Цього року до участі запрошувались батьки та їхні діти,    які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі рухливі ігри.

Цієї весни на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок, серед яких обрали 12 найкращих від родин з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та інших населених пунктів України. У листах учасники не лише розказали про своє активне дозвілля, але й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

Більше 10 конкурсантів претендували на 1 майданчик, тому організаторам було нелегко обрати 12 найкращих листів-заявок. Переможці конкурсу найближчим часом отримають сучаснi спортивнi майданчики  прибудинкового формату, якi відповідають екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном.

Володимир Кличко, Голова Наглядової Ради Фонду братів Кличків, абсолютний чемпіон світу з боксу: «Ми хочемо спонукати  дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що спільні зусилля та праця винагороджуються, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Адже наші майданчики - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих. Сподіваюсь, що на таких майданчиках зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони, так, як свого часу зробили ми. Немає нічого неможливого, якщо цього по-справжньому прагнути. Ми вдячні нашому постійному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна» та Фундації Кока-Кола, яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися  спортом».

Уолтер Гордон: «Кока-Кола в Україні підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Через Фундацію Кока-Кола ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії. За шість років нашої співпраці з Фондом Братів Кличків було відкрито понад 90 майданчиків по всій Україні і кількість заявок збільшується щороку. А отже,  проект  «Клич друзів – граймо разом!» залишається актуальним і ми продовжуватимемо спільно з Фондом працювати над ним, аби популяризувати здоровий спосіб життя серед населення.»

Відкриття спортмайданчика у Бахчисараї організатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

Цього літа вже були відкриті  спортмайданчики у рамках проекту у м. Черкаси,
м. Коростень, м. Хмельницький, м.Тернопіль, м.Луганськ, смт. Есхар (Харківська обл.).

Coordinate Projects Around the World