Підпишись на наші новини!ПІД ЧАС РОБОТИ «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» БУЛИ РОЗРОБЛЕНІ ПРОЕКТИ СТВОРЕННЯ ЗДОРОВОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ!

Потягом п’яти днів (з 1 по 5 березня) Київ гостинно приймав 48 молодих українців – переможців конкурсу есе. Робота у  «ТВОРЧИХ СТУДІЯХ» об’єднала всіх учасників проекту однією спільною метою – створенням життєздатної моделі здорового суспільства в Україні!

«Молоде покоління – це той ґрунт, на якому виросте нове українське суспільство, нові цінності, новий формат життя в Україні», - саме цими словами Віталій Кличко розпочав своє звернення до учасників «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» на офіційній презентації проекту, і мав абсолютну рацію, бо вже через п’ять днів, саме ці молоді українці, надали членам журі реальні моделі оздоровлення українського суспільства! 

Програма «ТВОРЧИХ СТУДІЙ», яка дозволила максимально якісно та ефективно використати час перебування молоді у Києві, була дуже насиченою та різноплановою. У перший день роботи учасники отримали теоретичні знання щодо написання проектів та їх менеджменту. А увечорі кожен мав змогу представити свій регіон, ближче познайомитись  один з одним  та знайти однодумців у реалізації своїх ідей.

Під час урочистої презентації учасники особисто спілкувалися з Віталієм Кличком та керівником представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні паном Ніко Ланге. Почесні гості висловили свої думки щодо цінностей, які панують у розвинутих країнах Європи та обговорили ті життєво необхідні кроки, на які вже дуже довго чекає Україна.

Окрім плідної роботи в межах тренінгового центру, програма «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» передбачала насичену культурно-розважальну програму. Молоді люди відвідали виставки  Субодха Гупта  - «Віра має значення (Faith Matters)» та Сергія Браткова - «Україна» у міжнародному центрі сучасного мистецтва Pinchuk Art Centre, яка їх дуже вразила.

Програмою «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» був передбачений прийом у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина де пан Посол Ганс-Юрген Гаймзьот   висвітлив напрямки європейської політики відносно України та розповів про діяльність посольства. Для багатьох відвідання такого заходу було вперше.

А 4 березня 2010 р. Переможці конкурсу есе були запрошені в Українській Дім на чергове засідання Клубу Фонду Конрада Аденауера, на якому обговорювалась тема «Здорове суспільство – здорове місто. Основні цінності європейської столиці». Молоді українці дискутували з Віталієм Кличком та обговорювали, якою має бути європейська столиця.

Для плідної та результативної роботи організатори «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» створили для молоді неповторну атмосферу свободи творчості за технологією «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР». Ця технологія налаштовує на співпрацю, пошук партнерів, взаємодію та дає натхнення, необхідне для прийняття виважених рішень. В результаті дводенної роботи у «ВІДКРИТОМУ ПРОСТОРІ» було розроблено 13 проектів, які пов’язані з різними сферами суспільного життя: екологія, освіта та виховання, фізкультура та спорт, мистецтво, сім’я і дитина, розвиток малого підприємництва і села, тощо.

На заключному етапі «ТВОРЧИХ СТУДІЙ» журі для обговорення було представлено п’ять найкращих проектів на наступні теми: «Батьки і діти: почуй, зрозумій, поговори», «Повір у себе. Розвиток малого підприємництва», «Чистота – не сміття», «Формування «екологічної мережі», як шлях покращення економічної та екологічної ситуації», «Увімкни світло на 1000 ВАТ! Інформаційна кампанія». Члени журі надали корисні поради та коментарі з покра щення проектів та методики їх втілення у життя.
 
Тепер молодь з новим багажем знать, оновленими ідеями та розумінням особистої причетності до важливої справи приїде до дому, доопрацює свої ідеї та до 15 квітня 2010 року представить на конкурс грантів власні проекти. З рештою, профінансовано буде не менш 10 проектів.

Coordinate Projects Around the World