Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО У РАМКАХ ПРОЕКТУ «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» ВІДКРИВ У ЛУГАНСЬКУ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК

 

Цієї весни на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок, серед яких обрали 12 найкращих від родин з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та інших населених пунктів України. У листах учасники не лише розказали про своє активне дозвілля, але й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

 

Більше 10 конкурсантів претендували на 1 майданчик, тому організаторам було нелегко обрати 12 найкращих листів-заявок. Переможці конкурсу впродовж цього літа отримають сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, який відповідає екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном.

 

Володимир Кличко, Голова Наглядової Ради Фонду братів Кличків, абсолютний чемпіон світу з професійного боксу у надважкій вазі, Олімпійський чемпіон: «Ми хочемо спонукати  дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що спільні зусилля та праця винагороджуються, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Адже наші майданчики - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих. Сподіваюсь, що на таких майданчиках зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони, так, як свого часу зробили ми. Не має нічого неможливого, якщо цього по-справжньому прагнути. Ми вдячні нашому постійному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна» та Фундації Кока-Кола, яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися  спортом».

 

Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації Кока-Кола:«Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію Кока-Кола, ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії».

 

Відкриття спортмайданчика у Луганську організатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

 

Цього літа вже були відкриті  спортмайданчики у рамках проекту у м. Черкаси, м. Коростень, м. Хмельницький та у м.Тернопіль.


 

Coordinate Projects Around the World