Підпишись на наші новини!У М. КОРОСТЕНЬ ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ СВЯТКОВО ВІДКРИЄ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК

25 серпня о 12:00 у м.Коростень за адресою: вул.Гастелло, 24 на радість дітворі та їхнім батькам буде урочисто відкрито ще один спортмайданчик від Фонду братів Кличків та Фундації Кока-Кола.

Відкриття спортмайданчика організатори перетворять на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Усі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був виданий Фондом та Фундацією Кока-Кола.

До участі у конкурсі навесні цього року запрошувалися батьки та їхні діти, котрі ведуть здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом, а також та організовують на власному подвір’ї рухливі ігри та розваги для дітей та сусідніх родин.

Загалом більше 10 сімей претендували на 1 майданчик, а переможцями стали родини з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та ще 5 міст України. У листах учасники не лише описали своє активне дозвілля, а й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

Із майже 130 листів-заявок організатори обрали 12 найкращих, які впродовж цього року отримають сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, що відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном. Деталі тут -  http://play.klichkofund.org.ua/

Coordinate Projects Around the World