Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО: МАЙСТЕРНЯ УСПІХУ – ЦЕ ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Протягом 14 днів діти з України, Росії та Білорусі створювали Проекти Іншого Світу, світу добра і щастя, благородства, відкритості, позитивного мислення та любові. Конкретні кроки, які діти пропонують робити для того, аби змінити світ на краще.

Освітній табір «Майстерня успіху!» - це унікальна соціально – педагогічна програма, метою якої є соціалізація дітей, розкриття їх талантів, та навчання знаходити точки застосування цих талантів, формування у дітей активної життєвої позиції, віри у власні сили,  готовності допомогти іншим.

«Ми намагалися у таборі створити проекцію реального світу та допомогти дітям бути не лише успішними у ньому, а й спробувати власними силами змінити його на краще. – зазначила виконавчий директор Фонду Ганна Старостенко. – І діти прекрасно справилися з поставленим завданням: через розкриття власних талантів, через роботу у команді вони готові змінювати реальність та досягати успіху у цьому. За 2 тижні табору діти продемонстрували нам чудовий результат!»

Цього року кількість бажаючих потрапити в табір виявилося рекордним. У конкурсі за право участі в таборі змагалися майже 1200 дітей з усіх куточків України. Найактивнішими були школярі з Київської, Дніпропетровської, Донецької та Закарпатської областей.
183 учасники табору займалися в шести студіях - засобів масової комунікації,  візуальних мистецтв, винаходів, енергії, видовищ, стратегій, - у залежності від їх здібностей та побажань. Дорослі ж допомагали підліткам спрямувати свої таланти на покращення світу.

За 2 тижні учасників табору відвідали чимало видатних особистостей, які провели майстер-класи та поділилися своїми секретами успіху. Серед них Олімпійські чемпіони Володимир Кличко та Лілія Подкопаєва, ведучі Ольга Фреймут, Юрій Горбунов, Василіса Фролова та Анастасія Даугуле, хореограф Олександр Лещенко,  відомий скульптор Олег Пінчук та інші

Володимир Кличко поділився своїми враженнями від табору «Майстерня успіху»:  “Я не бачив жодної невдоволеної дитини чи дитини, яка не хоче грати чи творити з рештою групи. Приємно бачити  їх усміхнені обличчя, їх ентузіазм та бажання працювати разом. Я вражений до глибини душі, наскільки вони креативні, життєрадісні та цілеспрямовані. За майбутнє країни не варто хвилюватися, якщо воно в руках таких творчих та відповідальних дітей».

«Головний принцип «Майстерні Успіху» - Бажай і роби. Діти самі визначають свою мету, знаходять однодумців, працюють у команді та досягають поставленої мети. Для нас надзвичайно важливо, що буде відбуватися з цими дітьми після табору, коли вони повернуться додому: наскільки вони зможуть ефективно переходити від власних бажань до реальних кроків. – додає Євген Мірошниченко, автор програми «Майстерні Успіху!» - саме тому ми плануємо підтримувати подальший зв'язок із нашими вихованцями та допомагати втілювати в життя їх ідеї, народжені в таборі».

Coordinate Projects Around the World