Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ВІДВІДАВ ЛІТНІЙ ОСВІТНІЙ ТАБІР «МАЙСТЕРНЯ УСПІХУ»


“У цьому таборі особлива індивідуальна прогресивна програма. Це наш другий Дитячий освітній табір нового покоління. Цього року ми навіть вийшли на міжнародний рівень. У нас є діти з Росії і Білорусі. Ми з братом радіємо їх ентузіазму, їх бажанню щось робити разом”, - розповів Володимир Кличко журналістам після спілкування з вихованцями табору.

Співзасновник Фонду поділився зі школярами власною формулою успіху і стрімкої кар'єри: “Найважливіше у будь-якій справі - поставити мету. Треба розуміти, що на шляху до цієї мети може бути дуже складно. Але головне – її досягнути. Коли ти робиш якусь дію без мети, вона очевидно закінчиться фіаско. Ти втратиш час і нічого не досягнеш. Коли я виходжу на ринг, у мене мета покинути його переможцем”. 

Кличко вважає, що в підлітковому віці надзвичайно важливо  отримати правильні життєві орієнтири, і сформулювати їх мають допомогти дорослі. Він наголосив, що для їх з братом Фонду освітній напрямок  є одним із пріоритетів.

“Ми хочемо розширити коло дітей, які беруть участь у наших програмах. Минулого року у таборі Фонду братів Кличків було 60 дітей, цього року втричі більше – 180. У нас є мета проводити табір не лише два тижні в серпні, а протягом усього літа. Поки діти мають вільний час від школи, краще їх чимось зайняти. Найкраще – зайняти знаннями. А ще краще – зробити це в процесі гри. Коли через гру отримуєш знання - це відбувається набагато цікавіше і легше для дітей”, - зазначив Володимир.

Літній освітній табір «Майстерня успіху» триває з 9 по 23 серпня 2012 року.

Протягом двох тижнів 183 пiдлiтки з різних регіонів України оздоровлюватимуться та навчатимуться  за унікальною програмою, що базується на поєднанні активного відпочинку та розвитку ключових життєвих навичок у дітей.

У таборі діти займаються в шести студіях - засобів масової комунікації, фото- та кіномистецтво, винаходи, спорт, естради, стратегій, - у залежності від їх здібностей та побажань.

У конкурсі за право участі в таборі взяли участь майже 1200 дітей з усіх куточків України

Coordinate Projects Around the World