Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО НАГОРОДЖУЄ МУХАММЕДА АЛІ

На святковому гала-вечорі «Спорт заради миру» в Музеї Вікторії та Альберта в Лондоні 70-річна легенда боксу був вшанований багатьма зірками спорту та шоу-бізнесу.

 

«Мухамед Алі є джерелом натхнення для мене та багатьох інших людей. Він завжди був справжнім бійцем. Він має неймовірну енергетику та харизму. Алі – кумир для мільйонів людей. Він – втілення Роккі у житті» - сказав Володимир під час церемонії.

 

Гала-вечір був присвячений «людяності в спорті» та приверненню уваги до вивчення хвороби Паркінсона та до культурного центру Мухамеда Алі в Луісвіллі, США.

 

Під час гала-вечору Володимир Кличко пожертвував боксерські шорти, в яких він вийшов під час останнього бою проти Тоні Томпсона. На аукціоні вони були продані за 15 тис. фунтів стерлінгів.

 

Гроші будуть передані до "The Muhammad Ali Center", який займається культурою та освітою. Ali Center сприяє розвитку освітніх ресурсів, які забезпечують інтегрованість культур, що дозволяє широкій аудиторії отримувати знання.

 

Найголовнішими цінностями Ali Center є - повага, довіра, переконання, відданість справі, вміння віддавати та духовність. Ali Center трансформує всі ці цінності в універсальні уроки життя, які надихають та закликають до дій, спонукають до глобальних ініціатив, а також до досягнення своєї особистісної "Величі".

 

 

Coordinate Projects Around the World