Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПРИВІТАВ УЧАСНИКІВ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ УЄФА

 

Активність та відповідальність учасників волонтерського руху під час Євро-2012 стали важливими складовими загального успіху у проведенні єврочемпіонату. Про це заявив Віталій Кличко у коментарі журналістам після фінальної зустрічі волонтерів УЄФА у столичному Палаці спорту. На заході зібралися понад 900 учасників програми з усіх куточків України.

 

«Перш за все, хочу подякувати за ваш внесок у міжнародне свято футболу. У той час, коли ваші друзі і рідні насолоджувалися атмосферою свята, ви її створювали. Ваша робота – це десятки кілометрів кабелів, сотні кілометрів трансферів, десятки тисяч акредитацій, сотні тисяч гостей. Без всього цього важко уявити успіх Євро. Упевнений, за час Чемпіонату ви отримали нові знайомства, цікавий досвід і мовну практику. Ви навчилися працювати в команді. А найважливіше, ви взяли на себе відповідальність. Сподіваюсь, в подальшому ви так само відповідально будете ставитися до всіх своїх вчинків і дій», – звернувся Кличко до учасників зустрічі.

 

Нагадаємо, що Віталій Кличко є послом Волонтерської програми УЄФА та особисто проводив співбесіди з претендентами у волонтери. За словами Кличка, коли прийшла така пропозиція, він одразу ж її прийняв. «Це дуже відповідальна місія, яку я з готовністю взяв на себе, – наголосив Кличко. – І хоча тоді під час співбесіди я говорив, що дівчата якось краще справляються з волонтерською місією, зараз бачу, що хлопці теж не підвели». 

 

Віталій зазначив, що приємно вражений відповідальним ставленням волонтерів до їх роботи. «Попри нові знайомства, новий досвід та можливість насолодитися атмосферою футбольного свята, вам довелося наполегливо працювали пліч-о-пліч з організаторами турніру. Фактично ви стали обличчям Євро-2012, адже перші, кого зустрічали мільйони гостей в аеропортах, готелях, на стадіонах українських міст, які приймали Євро, були саме волонтери», – сказав Кличко в коментарі журналістам, зауваживши, що найкраща оцінка підготовки та роботи волонтерів – це слова подяки від іноземних гостей.

 

«Іноземці приємно вражені українською гостинністю та готовністю допомогти у будь-якій ситуації. Переконаний, що завдяки у тому числі й вашій роботі іноземні гості залюбки повертатимуться до нас – вже як туристи. Ваша активна життєва позиція та відповідальність під час проведення футбольного свята також стали частиною загального успіху Євро-2012, про який говорять сьогодні керівники УЄФА», – додав Віталій Кличко.

 

Кличко також взяв участь у визначенні одного щасливчика серед 80 найактивніших волонтерів, який поїде на тижневе стажування у штаб-квартиру УЄФА в Ньоні, Щвейцарія, у вересні 2012 року та отримає змогу потрапити на «внутрішню кухню» Європейського футбольного союзу. Поталанило цього вечора волонтеру Сергію Чукуру з міста Коломия Івано-Франківської області, чиє прізвище Віталій Кличко зачитав з щасливого папірця. Віталій привітав переможця та побажав йому цікавої подорожі та нових вражень.


 

Coordinate Projects Around the World