Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО: "ВЕЛИКІ ЗМІНИ У СУСПІЛЬСТВІ ПОЧНУТЬСЯ З КОЖНОГО З НАС".

Перед тим, як молодь почне працювати в «Творчих студіях»,  керівники Фондів поділились з ним своїм баченням здорового суспільства та  його основних  цінностей.
 
«Молоде покоління – це той ґрунт, на якому виросте нове українське суспільство, нові цінності, новий формат життя в Україні. Саме молодь, у якої свідомість не зашорена стереотипами минулого, яка відчуває смак вільного суспільства та європейських цінностей – стане локомотивом відродження країни. Я впевнений, що великі зміни починаються з кожного з нас, і вже завтра ті ідеї та нововведення, що будуть створені тут, на «ТВОРЧИХ СТУДІЯХ», покладуть початок великим перетворенням в Україні», - сказав Віталій Кличко під час зустрічі з учасниками проекту.

«Я дуже сподіваюся, що зусилля, які ми вкладаємо в розвиток проекту «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО» дадуть найкращий результат, а саме яскраві, дієздатні та реальні вирішення проблем українського суспільства, адже зміни перед якими стоїть Україна починаються зі зміни цінностей самих українців», - зазначив Ніко Ланге  Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
Головним практичним заходом «Творчих студій» стане  робота за технологією Open Space, де учасники обговорюватимуть проекти розбудови здорового суспільства. Ця методика надасть учасникам проекту можливість самостійно генерувати та підіймати питання для загального розгляду та пошуку оптимального рішення проблеми.

Офіційна  програма «Творчих студій» буде супроводжуватись екскурсійними та розважальними подіями, а також зустрічами з цікавим співрозмовниками. Сьогодні, після знайомства з керівництвом Фондів,   учасники проекту відвідали галерею Pinchuk Art Centre та були на  прийомі у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина.

Вже 5 березня журі планує обрати перші найкращі роботи. Це  мають бути  моделі створення  «суспільства своєї мрії» на прикладі своєї громади  (навчального закладу, населеного пункту). 10 найкращих проектів отримують фінансування від «Фонду Братів Кличків» та «Фонду Конрада Аденауера» у розмірі 3 000 грн.  Автори найуспішнішої моделі здорового суспільства у своїй громаді матимуть змогу відвідати Німеччину та поділитися своїм досвідом із закордонними колегами.

 

Coordinate Projects Around the World