Підпишись на наші новини!ХІV МІЖНАРОДНИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР НА ПРИЗИ БРАТІВ КЛИЧКІВ - НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ ЗА ОСТАННІ 20 РОКІВ

Сьогодні у Бердичеві розпочинається ХІV Міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи братів Кличків. Вперше на змагання європейського класу до приймаючого міста приїхала рекордна кількість спортсменів – 153 боксера з 15 країн світу.

Житомирщина приймає  титулованих боксерів з трьох континентів, які змагатимуться за право представляти свою країну на Чемпіонаті світу серед молоді. Цього року до списку країн-учасниць (Україна, Росія, Білорусія, Молдова, Казахстан, Грузія, Туркменія, Туреччина,  інш.) додались Алжир, Ірак, Туркменістан, Литва.

У вітальному слові  Віталій Кличко побажав всім учасникам успіхів та нових спортивних звершень: «Вірю, що прагнення перемоги надасть вам впевненості, адже  кожен з вас прагне бути першим! Від щирого серця зичу всім вас  спортивного азарту, сили, терпіння та витримки, а найголовніше – віри в себе. Я вболіваю та вірю в вас!».
 
Турнір триватиме на базі  міського Палацу культури (М.Бердичів), урочисте відкриття – 26 червня о 18.00.    Фінальні бої відбудуться 30 червня з 12:00.

Нагадаємо, що минулого року, «золото» у різних вагових категоріях (від 49 до 91 кг) вибороли господарі турніру – українці (4 медалі), боксери  Туреччини (2 медалі), Узбекистану (3 медалі), та представник  Вірменії.

Coordinate Projects Around the World