Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ВІДКРИВ У ЧЕРКАСАХ ДИТЯЧИЙ СПОРТМАЙДАНЧИК

21 червня в Черкасах у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» відкрито  дитячий спортмайданчик від Фонду братів Кличків та Фундації Кока-Кола.  На спортивне свято з нагоди відкриття завітав Голова Правління Фонду Віталій Кличко. 

«Більше 100 спортивних майданчиків по всій країні – це  «програма мінімум», яку ми разом з Фундацією Кока-Кола планували  виконати  до ЄВРО-2012.   І чотири з них ми встановили саме на  Черкащині – в двох містах, селищі та невеличкому поселені. Така географія в межах лише одного регіону є  ще одним свідченням того, що наш проект дає рівні можливості для  занять спортом  кожній дитині», - сказав Голова Правління Фонду Віталій Кличко  під час відкриття.

 «Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію Кока-Кола, ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії», - додає Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації «Кока-Кола».

Відкриття спортмайданчика організатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події, окрім приємних подарунків на згадку, отримали порадник для батьків «Активне і здорове життя», що був розроблений Фондом та Фундацією Кока-Кола.  Окрім Черкас, організатори в різні  роки встановили також майданчики   в  Умані, селі  Ладижинка та смт. Чорнобай. 

Протягом літа сучасні дитячі спортмайданчики також з’являться у Києві, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Хмельницькому, Бахчисараї та ще 5 містах України. 31 травня  у  Києві відбувся святковий спортивний захід з нагоди оголошення результатів конкурсу за участю Володимира Кличка.
 Нагадаємо, що цього року конкурс «Клич друзів – граймо разом!» проводився з 2 квітня по 25 травня 2012 р.  До участі запрошувались батьки та їхні діти,   які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

Coordinate Projects Around the World