Підпишись на наші новини!У ЄВРОМІСТЕЧКУ ВІТАЛІЙ КЛИЧКО СТАВ НА ВОРОТАХ БЛАГОДІЙНОГО ФУТБОЛЬНОГО МАТЧУ

17 червня засновник Віталій Кличко відвідав павільйон Фонду братів Кличків у Європейському містечку в Києві. Упродовж дня там презентували молодіжні, освітні та спортивні проекти Фонду, проводили різноманітні конкурси та вікторини. А на полі біля павільйону з самого ранку тривали дитячі футбольні змагання. Віталій скористався нагодою теж вийти на футбольне поле у якості воротаря. Благодійний турнір закінчився дружньою нічиєю.
 
Нагороджуючи переможців призами, Кличко зазначив: «Якщо хочете стати чемпіонами, досягти успіху, бути найкращим – наполегливо працюйте, йдіть до своєї мети. Тоді все неможливе стане реальністю». У коментарі журналістам він додав, що для того, аби допомогти молодому поколінню обрати правильний шлях в житті, Фонд братів Кличків упродовж багатьох років реалізує численні благодійні програми.
 
«З 2003 року у проектах нашого фонду взяли участь більше 250 тисяч дітей, підлітків та студентів. Ми оновили 9 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відкрили 8 боксерських залів та понад 100 дитячих спортивних майданчиків. Знаю, що ця цифра стане більшою – бо ми лише на старті.  Адже за  роки роботи фонду зробили головне – завоювали довіру людей: як наших партнерів, так і тих, кому ми допомагаємо», – зазначив Віталій Кличко.
---

Coordinate Projects Around the World