Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ПРОВІВ "РЕПЕТИЦІЮ" ФІНАЛУ ЄВРО-2012

31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на території школи відбулися спортивні змагання та оголошені інші переможці конкурсу.

  Учні  школи №264 та їхні батьки взяли активну участь в проекті,  школярі ведуть активний спортивний спосіб життя, а стадіон є осередком спортивного дозвілля для мешканців Деснянського району.  У цьому Володимир сьогодні переконався сам,  влаштувавши для дітлахів «репетицію» фіналу Чемпіонату Європи з футболу.  Дитяча збірна показала свою міць, перемігши чемпіона з рахунком 2:0. А от змагання з боксу завершились в нічию.
 
 Володимир Кличко, Голова правління «Фонду братів Кличків»:   «Переконаний, що на цьому стадіоні будуть проходити змагання, гідні рівня не лише міста, але й країни. Адже у вас для цього є все необхідне – відмінна спортивна команда, великий стадіон та зовсім скоро буде нове обладнання.  На жаль, для багатьох дітей власний спортмайданчик на подвір’ї або у школі – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна" та Фундації «Кока-Кола», котрі допомагають нам втілювати цю мрію в життя».

Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації «Кока-Кола»:«Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію Кока-Кола, ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії».

Нагадаємо, що цьогорічний конкурс проводився з 2 квітня до 25 травня 2012 р. До участі запрошувались батьки та їхні діти,   які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.
Всього на конкурс надійшло майже 150 листів-заявок (більше 10 сімей претендували на 1 майданчик) від родин зі Львівської,  Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської та інших областей. У листах учасники не лише розказують про своє активне дозвілля, але й пропонують цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.
Із майже 150 листів-заявок організатори обрали 12 найкращих, які впродовж цього року отримають сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, що відповідає сучасним екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном.
Переможцями Конкурсу стали:

-    м. Коростень (Житомирська область)
-    смт Буштино (Закарпатська область)
-    м. Бахчисарай (АР Крим)
-    м. Луганськ (Луганська область)
-    м. Миколаїв (Миколаївська область)
-    м. Комсомольськ (Полтавська область)
-    м. Охтирка (Сумська область)
-    м.Тернопіль (Тернопільська область)
-    смт.Есхар (Харківська область)
-    м.Хмельницький (Хмельницька область)
 -   місто Черкаси (Черкаська область)

Деталі тут -  http://play.klichkofund.org.ua/

Coordinate Projects Around the World