Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО: БІБЛІОТЕКИ МАЮТЬ СТАТИ ЦЕНТРОМ ТВОРЧОГО ТА КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ ГРОМАДИ

Віталій Кличко відзначив, що здоровий спосіб життя та здоровий спосіб мислення, які вже багато років пропагує Фонд братів Кличків, неможливі без створення дієвої системи, яка стимулювала б і підтримувала постійний розвиток і вдосконалення особистості. Кличко розказав, що Фонд створює не лише комфортні умови для занять спортом, але й дає можливість отримувати нові знання. І одним з помічником у цьому є саме бібліотеки, які в усі часи відігравали роль центрів освіти і розвитку.

«Мало хто знає, що моя мама 5 років працювала бібліотекарем, і я постійно пропадав у неї на роботі, багато читав. І у мене з тих часів залишились добрі спогади – про те, як мене поглинав книжковий світ пригод, цікавих історій, нових знань. Бібліотеки сьогодні як ніколи потрібні нашій молоді, а розвиток технологій має сприяти осучасненню бібліотечної справи, допомагати бібліотекам у виконанні їх важливої ролі», – сказав Віталій.

Кличко також відзначив, що попри невтішні пронози про все більшу втрату книжками їх колишньої популярності серед людей, бібліотеки були й будуть осередками зберігання і передачі знань. «Змінюються лише технології – але не значення бібліотек і бібліотекарів для людства. Мені доводилося бувати в багатьох країнах світу. Можу сказати з усією впевненістю: країни, які є лідерами в світі, надають великого значення розвитку бібліотек. Радий, що бібліотеки сучасного рівня створюються в Україні», – сказав Кличко.

Під час презентації нових бібліотечних послуг для відвідувачів у рамках ярмарку проходять програмні сесії, тренінги. Зокрема, один зі стендів присвячено новому проекту Фонду братів Кличків «Майстерня успіху!» для дітей 11-15 років. Всі охочі впродовж дня могли  отримати консультацію щодо безкоштовної участі у проекті, або зайти на сайт  http://maisternya.klichkofund.org/.

 
Довідка про захід:

ЯРМАРОК «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА: РОЗВИВАЄМО МІСЦЕВІ ГРОМАДИ». 21-22 травня 2012 року українські бібліотеки демонструватимуть на практиці ініціативи, спрямовані на соціальний, культурний та економічний розвиток їхніх регіонів.  Співорганізатори ярмарку: програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, Фундації Білла та Мелінди Гейтс, Українська бібліотечна асоціація (УБА), Ресурсний центр «ГУРТ», Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), корпорація Microsoft.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завітайте на веб-сайт: http://www.bibliomist.org

Coordinate Projects Around the World