Підпишись на наші новини!ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ДРУГОЇ ХВИЛІ МОЛОДІЖНОГО КОНКУРСУ «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО»

БО «Фонд Братів Кличків» та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні визначили переможців другої хвилі проекту «Оздорови суспільство». Цей молодіжний проект покликаний підняти серед молодих людей тематику загальнолюдських цінностей та спонукати замислитися їх над тим, як можна поліпшити співіснування людей у суспільстві та яку роль при цьому могла б відігравати їх власна діяльність.

Під час проведення цьогорічного конкурсу експертна комісія обрала 15 найцікавіших пропозицій від ініціативних груп за тематикою, як оздоровити Українське суспільство.  «До Фонду братів Кличків надійшли  дуже яскраві та оригінальні роботи з різних куточків України. Усі пропозиції є, безумовно, багатогранними та нестандартними, а головне – базуються на основних європейських цінностях – повага до прав людини, толерантність, відповідальність за власні дії, активна громадська позиція. Лише ті, хто сповідує самі такі цінності – зможуть оздоровити наше українське суспільство», - коментує Віталій Кличко, Голова Правління БО «Фонд Братів Кличків».

Навесні цього року півфіналісти взяли участь у наступному етапі проекту - «Творчих студіях», під час яких отримали практичні знання, як перетворити власні ідеї в успішні громадські проекти. Автори трьох найкращих проектів отримають гранти на виконання своїх проектів на загальну суму 20 тис. грн.

Найкращою, на думку організаторів конкурсу, стала робота ініціативної молоді з Миколаєва під керівництвом Деменнікової Катерини  -  “Життя у стилі Еко”. Основне завдання цього проекту – підвищити рівень екологічної свідомості учнів 7-8 класів 15 шкіл міста Миколаєва. Планується провести низку заходів на тему навколишнього середовища та благоустрою міста.

«Любов до міста і навколишнього середовища розвивається з дитинства. Наші заходи, а це: і майстер-класи з треш-мейду, і конкурси малюнків та саморобок, і організація екологічного кіноклубу, мають бути яскравими і цікавими, щоб захопити дітей і в процесі змінити їх ставлення до важливих проблем довкілля», - так прокоментувала ідею своєї роботи переможниця конкурсу.

«Тема роботи Катерини не лише є нагальною, вона якнайкраще відповідає вимогам конкурсу. Задум  дівчини розділили її  однодумці, підтримали спонсори, проект “Життя у стилі Еко”  став популярним у місті. Безумовно, це яскравий  приклад появи нових лідерів у нашому суспільстві», - підкреслила виконавчий директор «Фонду Братів Кличків» Ганна Старостенко.

На другому місці опинився проект киянки Мотрунич Мар’яни “Відкрий об’єктив – зміни суспільство”, яка пропонує створити серію мотиваційних соціальних відеороликів, які б служили інструментом у боротьбі з такими соціальними явищами, як насильство, алкоголізм, наркоманія та ін.. Відеоролики будуть створювати студенти-аматори після навчання у триденній школі відеомистецтва. А подивитися їх буде можливо у соціальних мережах.

Павленко Ганна  і студенти Сумського університету з проектом “Заклад дружніх до сім’ї ініціатив” стала третьою переможницею конкурсу. Тема проекту Ганни – створення умов для підтримки молодих студентських сімей. Одержаний грант піде на розвиток Центру, де можна залишити дитину на  час, доки батьки-студенти задіяні в навчальному процесі.

«Я дуже сподіваюся, що зусилля, які ми вкладаємо в розвиток проекту «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО» дадуть найкращий результат, а саме яскраві, дієздатні та реальні вирішення проблем українського суспільства, адже зміни перед якими стоїть Україна починаються зі зміни цінностей самих українців», - зазначив Ніко Ланге,  Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Coordinate Projects Around the World