Підпишись на наші новини!ФІЛЬМ "КЛИЧКО" - НА ІНТЕРІ!

У суботу, 21 квітня, о 20:30 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра документального фільму "Кличко", режисер Себастіан Денхардт.
Становлення у спорті, перемоги і нокаути Володимира та Віталія Кличко - у безпрецедентній картині "Кличко", яка стане для українського телеглядача справжнім одкровенням.
Світова прем'єра фільму про братів Кличків відбулася у квітні 2011 року на кінофестивалі Роберта де Ніро "Tribeca" в Нью-Йорку, після чого з гучним успіхом презентація картини пройшла в Європі.
Фільм оповідає не лише про спортивні успіхи Віталія та Володимира, а й про родину українських богатирів, про братську любов, про друзів, однодумців й близьке оточення боксерів. До стрічки увійшли перші інтерв'ю батьків Віталія та Володимира - офіцера авіації Володимира Кличка і вчительки молодших класів Надії Кличко, а також рідкісні сімейні архіви.
Режисером та автором сценарію картини "Кличко" виступив німецький документаліст, володар Міжнародної премії "Еммі" Себастьян Денхардт, відомий на пост-радянському просторі за серіалом "Сталінград". "Кличко" - перший фільм, знятий Денхардом для всесвітнього кінопрокату.
На чолі з Себастьяном Денхардтом знімальна команда провела із братами Кличками три роки, слідуючи за ними по Україні, Німеччині, США, Канаді, Швейцарії, Австрії та Казахстану.

Coordinate Projects Around the World