Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО: «ПРОСТІ ЛЮДИ, КОТРІ РОБЛЯТЬ ГЕРОЇЧНІ ВЧИНКИ, ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ»

Віталій Кличко  вручив відзнаку  хлопцю, котрий, не маючи кісті правої руки,  виграв чемпіонат України з самбо серед юніорів та став дворазовим призером юнацького Чемпіонату країни з дзюдо.  
У віці 5 років, коли Ілля тільки-но захопився бойовими мистецтвами, сталося непоправне. Через нещасний випадок він залишився без кісті. Здавалося, про заняття спортом можна було і не мріяти, але хлопець  сумлінно тренувався, радіючи кожній перемозі.  Півтора роки тому під час чергових змагань через хвилювання раптово зупинилося серце його батька.  Відтоді всі свої перемоги Ілля присвячує його пам’яті. Сьогодні 15-річний мешканець невеличкого села на Буковині  на рівних змагається зі здоровими дітьми, раз за разом підкорюючи нові вершини.  Хлопець самовіддано працює аби здійснити мрію свого батька  - стати Олімпійським чемпіоном.

Вітаючи хлопця із перемогою у номінації «Сила духу», Кличко відзначив, що він вражений силою духу хлопця та його вірою у власні сили.

«У нашій країні багато людей, яких можна назвати справжніми героями. Вони не крокують червоними доріжками,не дають інтерв’ю перед телекамерами.  Але день у день вони сумлінно роблять свою справу, працюючи в лікарнях, полях, на виробництві.  Ілля – один з них.  Для мене він справжній герой. І наше завдання зробити все, аби життя таких простих українців було кращим», - сказав Віталій Кличко.


На церемонії  засновник Благодійного Фонду також зустрівся із 12-річною Настею Полєвою, котра від народження страждає на дефіцит кальцію. Доля дівчинки  із  важкою хворобою, але повною мужності та надії на одужання, останні 2 роки не залишає байдужим Віталія.   Нагадаємо, у квітні 2010   Настя була відзначена нагородою  «За мужність»  під час сьомої  Національної Премії «Гордість країни».   Після того, як про Настю дізналися Україна та світ,   стала надходити допомога.  Тепер у дівчинки  є всі шанси на одужання -   вже третій рік тривають надскладні операції на хребті та кінцівках, які значно полегшують її  життя.

Coordinate Projects Around the World