Підпишись на наші новини!1 МЛН.700 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ БУЛО ЗІБРАНО ПІД ЧАС ДРУГОГО БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ


Олімпійська медаль Володимира Кличка була продана за 1 млн. доларів на благодійному аукціоні в рамках Гала-вечору Фонду братів Кличків.  Одразу після продажу лоту представник покупця оголосив  бажання благодійника -  залишити Олімпійську медаль в сім’ї Кличків.  Володимир був зворушений таким великодушним жестом людини, яка побажала не називати своє ім’я.

«Ця медаль принесла вдачу як Віталію, так  і мені. Вона стала основою нашого професійного успіху, ключем, який допоміг відкрити багато дверей. І безумовно, ця медаль принесе удачу та успіх тій людині, яка здійснила такий фантастичний благодійний внесок. Ми дякуємо за те, що ця Олімпійська медаль, як 16 років тому,  знову здійснить мрію. Але вже не двох хлопців, а сотень тисяч українських дітей. Адже 100%  цієї суми піде на проекти Фонду братів Кличків», - зауважив Володимир.    

Загалом на благодійному гала-вечорі було зібрано 1 млн. 700 тис. доларів. Це кошти, що надійшли від нових власників лотів, спонсорів вечора, а також друзів братів, які не змогли бути присутніми на вечорі, але хотіли підтримати благодійні ініціативи Віталія та Володимира Кличків.

Нагадаємо, 29 березня 2012 р. в Fairmont Grand Hotel відбувся Благодійний Гала-вечір Фонду братів Кличків. Понад 150 осіб –друзі та партнери Віталія та Володимира Кличків завітали до Києва, аби підтримати благодійні проекти братів.

Усі кошти, що надійшли від гостей Гала-вечору, будуть спрямовані на проекти Фонду – реконструкцію дитячих спортивних шкіл та організацію літнього освітнього табору для дітей з неповних сімей.  Під час Першого Гала-вечору Фонду братів Кличків було зібрано 1 млн. 100 тис.доларів. Ці кошти пішли на оновлення 8 дитячих спортивних-комплексів в різних куточках країни та організацію літнього табору для дітей з неповних сімей.

Coordinate Projects Around the World