Підпишись на наші новини!КАРТИНА З БОЮ ВОЛОДИМИРА КЛИЧКА ТА ЕКСКЛЮЗИВНА ГРА В ГОЛЬФ БУДУТЬ ВИСТАВЛЕНІ НА БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ ФОНДУ

На благодійному аукціоні Фонду братів Кличків, який відбудеться 29 березня у Києві, серед інших буде представлений унікальний лот - картина, що передає емоції, котрі вирували на рингу 3 березня 2012 року в Дюссельдорфі. Відомий німецький  художник–графік,  котрий уже 10 років працює дизайнером-графіком Формули-1, Армін Флоссдорф устиг за 4 раунди поєдинку Володимира Кличка  та Жана-Марка Мормека зобразити жагу перемоги та силу боксерів у поєдинку за найпрестижніші чемпіонські титули. Це перша і єдина картина у світі, створена під час боксерського поєдинку, за яким стежили 50 тисяч уболівальників на стадіоні й телеглядачі 150 країн світу. 


крім того, на торги буде виставлена гра у гольф у старовинному королівському клубі Сент-Ендрюс. Володар цього унікального лота зіграє на найстарішому в світі полі для гольфу, що на східному узбережжі Шотландії, в невеличкому містечку Сент-Ендрюс. Саме там, на батьківщині цього виду спорту, вже понад 130 років мануфактура St Andrews Golf Co. Ltd виготовляє ключки, визнані найкращими у світі. У власній кузні майстри зроблять такі й персонально для покупця лоту, який, крім того, за день до гри також відвідає фінал Професійного турніру з гольфу  Alfred Dunhill Links Championship.


Нагадаємо, 29 березня в столичному  Fairmont Grand Hotel відбудеться Другий благодійний гала-вечір Фонду братів Кличків. Більше 150 гостей з різних куточків світу зїїдуться до Києва, аби підтримати благодійну ініціативу Віталія та Володимира, а також зібрати кошти на спортивні та освітні проекти Фонду. Брати Клички готують для своїх друзів цікаву програму, наповнену магією та дивами заради добра. Саме для того, аби всі гості поринули у чарівний світ дитинства, на Гала-вечір запрошені майстер комічної магії фокусник Євген Воронін та найкращий клоун світу Андрій Жигалов. 


Усі кошти, що надійдуть від гостей Гала-вечору, будуть спрямовані на реконструкцію дитячих спортивних шкіл та організацію літнього освітнього табору для дітей з неповних сімей.

Coordinate Projects Around the World