Підпишись на наші новини!БРАТИ КЛИЧКИ ЗБИРАЮТЬ ДРУЗІВ НА БЛАГОДІЙНИЙ ГАЛА-ВЕЧІР ФОНДУ

У рамках Гала-вечору буде проведений благодійний аукціон, на якому будуть   представлені 8 ексклюзивних лотів як від самих братів Кличків, так і від їхніх зіркових друзів.
Зокрема, сьогодні до Києва прибув лот від Сильвестра Сталлоне – 2 квитки на  прем’єру мюзиклу «Роккі», що відбудеться 18 листопада 2012 року в Гамбурзі. Цей лот є унікальним шансом не лише потрапити на світову прем’єру мюзиклу «Роккі», алей можливістю познайомитись особисто із Сильвестром Сталлоне. Також на аукціоні буде виставлений справжній витвір мистецтва від бренду Piaget - годинник  зі 412 діамантами, які  зображують відбиток пальця Віталія Кличка. 
Серед гостей Гала-вечору світового масштабу  -  гітарист Deep Purple Глен Хьюз та легендарна британська рок- група SLADE.
Віталій та Володимир готують для своїх друзів цікаву та незабутню програму, наповнену магією та дивами. Саме для того, аби всі гості поринули у чарівний світ дитинства, на Гала-вечір запрошені найвідоміший у світі фокусник Євген Воронін та  найкращий клоун світу Андрій Жигалов.
«Завдяки нашим друзям під час Першого Гала-вечору було зібрано понад 1 млн. доларів. Усі кошти пішли на реконструкцію та оновлення 7 дитячих спортивних шкіл в різних куточках України. І тепер понад 5 000 українських дітей мають змогу безкоштовно займатися спортом, вчитися у гідних умовах та здобувати нові перемоги. Але десятки тисяч дітей все ще потребують нашої підтримки. І саме наші спільні зусилля можуть стати для них стартом до успіху в житті», - говорить Володимир Кличко.   
Нагадаємо, усі кошти, що надійдуть від гостей Гала-вечору, будуть спрямовані на реконструкцію дитячих спортивних шкіл та організацію літнього освітнього табору для дітей з неповних сімей. 

Coordinate Projects Around the World