Підпишись на наші новини!EUROPAPARK ОЧИМА ПЕРЕМОЖЦІВ

Europapark очима переможців літнього сезону соціального проекту «Клич друзів – граймо разом!».

До України з Німеччини повернулася команда переможців літнього сезону соціального проекту Фонду братів Кличків «Клич друзів – граймо разом!» та Фундації Кока-Кола,  що виборола головний приз – тижневу подорож до найбільшого розважального тематичного парку Європи – Europapark! 

Уже четвертий рік поспіль «Фонд братів Кличків» то його постійний партнер Компанія «Кока-Кола Україна», реалізовують соціальний проект «Клич друзів – граймо разом!». Головною метою проекту є сприяння відродженню фізичної культури серед підлітків та популяризація активного способу життя. В рамках літнього сезону соціального проекту було відновлено 24 дитячих спортмайданчиків, де протягом літніх канікул школярі активно проводили дозвілля та змагалися, спочатку за  місце у напівфіналі першості Києва, а згодом за головний приз проекту - омріяну тижневу подорож до найбільшого розважального тематичного парку Європи – Europapark, що у Німеччині. 

«Я безмежно задоволена тим, що всі ті кроки, які ми робимо на шляху до досягнення головної мети проекту -  популяризації активного способу життя -  є успішними. У 2009 році нам вдалося ще більше наблизитись до відродження фізичної культури серед підлітків, і головним підтвердженням цього є вдале завершення літнього сезону соціального проекту «Клич друзів – граймо разом!». Протягом всього минулого тижня я була свідком того, яке задоволення отримували діти від активного та цікавого  відпочинку в розважальному парку Europapark.  Їх  перемога  є результатом кропіткої командної праці, і це дозволяє нам сподіватися подальший успішний розвиток проекту», - коментує виконавчий директор «Фонду братів Кличків» Ганна Старостенко.

 У період з 27 листопада по 3 грудня переможці сезону, а це діти віком від 10 до 17 років, більшість з яких походять із неповних, багатодітних чи соціально незахищених сімей, насолоджувалися розважальними атракціонами, каталися на ковзанах, відвідували яскраві різдвяні шоу та кінотеатри. Вони дізналися про історію, культуру та традиції 13-ти європейських країн, представлених у Europapark, та змогли взяти участь у роботі надсучасного дитячого наукового центру. 

«Ми дуже хотіли перемогти у змаганнях та робили для цього все можливе. Зокрема, я брав участь у тренуваннях на декількох майданчиках протягом літа. Саме після участі у цій програмі, я вирішив стати тренером,  - говорить один з переможців  Дмитро Харченко. – Я вперше вилетів за кордон, тому отримав від цієї подорожі безмежну кількість вражень. Я дуже вдячний братам Кличкам, що вони надали нам з друзями таку чудову можливість – провести відпочинок нашої мрії.  Тиждень  у Європапарку  ми запам’ятаємо на все життя!» . 

Фонд вдячний авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» за підтримку у здійсненні цієї незабутньої подорожі до Німеччини.

На наступний рік «Фонд братів Кличків» та Фундація Кока-Кола планують ще багато активностей, що допоможуть українським підліткам долучитися до активного способу життя та продовжать традицію відродження фізичної культури в нашій країні.

Coordinate Projects Around the World