Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ЗУСТРІВСЯ З НАЙАКТИВНІШИМИ СТУДЕНТАМИ КРАЇНИ

Віталій Кличко закликає українську молодь сьогодні більш активно проявляти свою громадянську позицію, оскільки від цього багато в чому залежить майбутнє нашої держави. Про це Голова правління Фонду братів Кличків заявив під час зустрічі з учасниками та переможцями двох молодіжних проектів Фонду. Захід відбувся 5 березня у приміщенні посольства Федеративної Республіки Німеччини.

«Я переконаний, що зараз бачу перед собою нову українську еліту. Ви – молоді студенти, науковці, майбутні управлінці, політики та дипломати. Зустріч з вами є особливо важливою, адже саме у ваших руках – майбутнє нашої країни. І від того, наскільки відповідально ви до цього поставитеся, залежить і те, якою буде Україна не лише завтра, але й через 50 років. Разом ми маємо зрозуміти, що несемо відповідальність за державу. Підкреслюю – не лише політики, але й звичайні громадяни, котрі не стоять осторонь процесів, що відбуваються в Україні, а активно висловлюють своє ставлення до них», – наголосив Віталій Кличко.
На заході зібрались 50 переможців Другої хвилі молодіжного проекту «Оздорови суспільство». Це представники студентських організацій та молодіжних груп з Києва, Харкова, Запоріжжя, Кіровограда, Миколаєва, Одеси, Полтави та інших міст. Всі вони   є  авторами найбільш нестандартних та креативних ідей про те, як покращити життя в країні. Автори пройшли перший етап, перемігши у  конкурсі заявок. Проте для цієї молоді  головні змагання ще попереду – під час Творчих студій (з 5 по 7 березня) вони  працюватимуть над власними проектами з покращення соціального, економічного, екологічного стану своїх громади. А 30 березня буде оголошені  три  найкращі  проекти, які отримають гранти від організаторів.

Окрім переможців проекту «Оздорови суспільство», на зустріч із Кличком приїхали учасники  конкурсу «Кращий студентський актив».  Перемогу у проекті  вибороли студенти Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка.  Студентська рада цього вишу отримає від Фонду братів Кличків грант на свій розвиток, а керівник ради Катерина Яременко  поїде у складі делегації на чолі з Віталієм Кличком на міжнародну конференцію з питань самоврядування.

«Нас вразило те, як студентська рада цього навчального закладу встигає не лише вирішувати нагальні питання університетського життя, а й проводить спортивні, оздоровчі, благодійні заходи, працевлаштовує студентів та покращує умови їхнього життя. Приємно, що в Україні є така ініціативна та небайдужа молодь», – зазначив Віталій Кличко, вручаючи подяку Катерині.

Coordinate Projects Around the World