Підпишись на наші новини!ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ МРІЇЇ. ФІЛЬМ "КЛИЧКО" ВЖЕ В УКРАЇНІ!

Володимир і Віталій Кличко - легенди світового боксу і українські богатирі, в сім'ї яких зібрані всі світові чемпіонські титули в суперважкій вазі. Обидва - чемпіони світу, обидва - кандидати наук, обидва ніколи не вийдуть на ринг один проти одного. "Кличко" - це безпрецедентний фільм, в якому розказана історія двох братів: одне прізвище, одна міцна братська любов, одна мрія і один шлях до успіху, який вони пройшли вдвох. Одна історія, яка стала легендою.
 
     Не обмежуючись хронікою спортивних досягнень, Себастьян Денхардт створює проникливий і особистий образ знаменитих спортсменів, не позбавлений драматизму і гостросюжетності. Фільм розповідає не тільки про спортивні успіхи Віталія та Володимира, а й про сім'ю українських богатирів, про братську любов, про друзів, однодумців і близьке оточення боксерів. У стрічку увійшли перші інтерв'ю батьків Віталія та Володимира - офіцера авіації Володимира Кличка і вчительки молодших класів Надії Кличко, а також рідкісні сімейні архіви.
 
       Багатогранний портрет братів-чемпіонів  у фільмі "Кличко" стане справжнім одкровенням навіть для тих, хто думає, що знає все про своїх кумирів.
 
     Світова прем'єра фільму про братів Кличко відбулася у квітні 2011 року на кінофестивалі Роберта де Ніро «Tribeca» в Нью-Йорку, після чого з гучним успіхом презентація картини відбулася в Європі. В Україні фільм «Кличко» був представлений в липні 2011 року в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю. Українська прем'єра кінокартини в Одесі повинна була пройти за участю Володимира та Віталія Кличків, однак унаслідок трагедії в сім'ї - смерті батька, брати-боксери не змогли бути присутніми особисто.
 
   - Через роки ця картина буде нагадувати нам про те, що головне - це не тільки мрія, а й люди, які вірять в неї разом з тобою, - зазначили брати Клички. - Тому ми хочемо присвятити прем'єру фільму пам'яті нашого батька.
 
    З 15 березня 2012 фільм про Володимира і Віталія Кличко виходить в український прокат.
 
    З 12 березня в рамках допрем'єрного покауз Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Львів першими побачать правдиву історію українських героїв, супер-зірок світового спорту та відомих громадських діячів - братів Кличко.
     Ексклюзивна презентація картини «Кличко» в Україні за участю режисера і головних героїв - Володимира і Віталія Кличко, відбудеться в Києві, 12 березня, в кінотеатрі «Україна».

Coordinate Projects Around the World