Підпишись на наші новини!2000 ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ ТА СЛУХУ ОТРИМАЮТЬ ВІД ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ ОКУЛЯРИ І СЛУХОВІ АПАРАТИ.

Для реалізації спільного проекту з 5 по 10 лютого в Україні перебуватиме делегація німецьких спеціалістів – педіатрів, окулістів та фахівці з виготовлення слухових апаратів.

Зокрема, 5 лютого в Одесі лікарі оглянуть дітей з Херсонської та Миколаївської областей, а з 6 по 10 лютого у Пущі-Водиці прийматимуть  дітей з Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Рівненської та Хмельницької областей. За період дії проекту німецькі лікарі слухопротезують більше ніж 500 дітей, а також підберуть близько 400 окулярів для дітей з вадами зору. Перший етап акції розпочався ще навесні 2011 року в Одеській та Кіровоградській областях. Спеціалісти індивідуально підібрали окуляри та слухові апарати для 1200 українських дітлахів.

«Вади слуху і зору  - не причина для наших дітей жити в ізоляції, навчатися в спеціалізованих школах.  Ми раді, що спільно з німецькими фахівцями допоможемо   двом тисячам дітлахів почувати себе повноцінними членами суспільства,  гармонійно розвиватися, вільно спілкуватися з однолітками», -  розказала виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко.

Лікарі не лише індивідуально підберуть дітям окуляри та слухові апарати, але й консультуватимуть маленьких пацієнтів протягом наступних 5 років. Німецькі фахівці будуть слідкувати за зором та слухом дітей-учасників проекту та коригувати слухові апарати і окуляри відповідно до індивідуальних особливостей кожної дитини.

 Прийом дітей відбуватиметься з 6 по 10 лютого у Пуща-Водиці у таборі «Лідер» (вул. Юнкєрова, 16).

Запрошуємо вас долучитися до акції та висвітлити її у своїх ЗМІ.

 
 За додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби Фонду – 050 621 76 97, Наталя Павлова

Coordinate Projects Around the World