Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО: "БЛАГОДІЙНІСТЬ ВАЖЛИВА ДЛЯ УКРАЇНИ ТАК САМО, ЯК І ДЕМОКРАТІЯ"

«Україна перебуває на стадії розвитку, в тому числі розвитку багатьох соціальних сфер. На жаль, у нас занадто багато політиків-бюрократів, які перебувають у системі і не те що не хочуть змінити ситуацію, вони просто не знають, як це зробити. Тому дуже важливо показати, що можна покращити життя людей, безкорисливо роблячи добрі справи.

Україна не самотній острів в океані - ми в центрі Європи, географічно нам дуже пощастило, багато країн нам заздрить. Але в соціальній сфері ми дуже далекі від Європи, тому для нас така важлива сьогодні боротьба за європейські стандарти добродійності - так само, як і за демократію, і за свободу слова. У тому, що і як ми робимо, ми хочемо бути прикладом для інших. Фонд братів Кличко займається освітніми та спортивними проектами. Без освіти дуже важко підростаючому поколінню представити свій життєвий шлях, як вони хочуть реалізовувати мрії. А спорт - це ключ від багатьох дверей.

Відкритий звіт демонструє прозорість діяльності нашого фонду, для дуже важливий, адже публічність - одне з основних правил нашої роботи. А для того, щоб у соціальній системі відбулися істотні зміни, держава зобов'язана підтримувати благодійні організації. Ми намагаємося тісно співпрацювати з місцевою владою. Адже ті спортивні споруди, які ми реконструюємо, повинні надалі підтримуватися державою - тренери повинні отримувати зарплату, комунальні послуги повинні оплачуватися. Якщо держава не підключиться, то ці проекти будуть просто «коротким спалахом» і не принесуть очікуваного результату", - вважає Володимир.

Coordinate Projects Around the World