Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "КРАЩИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ" - НИМИ СТАЛИ СТУДЕНТИ З ПОЛТАВИ

Заявка полтавської ради студентів перемогла у серйозній боротьбі з іншими студентськими товариствами, радами та науковими об’єднаннями. Порадувала географія учасників конкурсу – серед бажаючих позмагатися за приз були представники Києва, Полтави, Луцька, Одеси, Переяслав-Хмельницького, Житомира, Івано-Франківська, Чернівців, Острога, Тернополя, Кіровограда, Хмельницького, Ужгорода, Харкова та інших міст. Голова Журі конкурсу Віталій Кличко відзначив, що попри високу якість та цікавий зміст інших робіт, саме студрада Полтавського вузу «втрапила в десятку».

«Нас вразила робота студентів цього вишу тим, що студентська рада встигає не лише вирішувати нагальні питання університетського життя, а й проводить спортивні, оздоровчі, благодійні заходи, працевлаштовує студентів та покращує умови їхнього життя. Приємно, що в Україні є ініціативна та небайдужа молодь. Тож вітаю полтавчан з перемогою, а всіх інших учасників закликаю не засмучуватися та бути активними й надалі – бо ви можете перемогти у конкурсі наступного разу», – зазначив Віталій Кличко.

Студентська рада Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка була заснована у вересні 2007 року. Основні напрямки її діяльності – захист і представництво прав та інтересів студентів та аспірантів університету, сприяння якості та популяризації науково-дослідної діяльності, системна робота з розвитку в майбутніх учителів лідерських, організаторських, комунікативних та ділових якостей. Розроблена структура студентського самоврядування університету довела свою ефективність протягом 5 років функціонування. Студенти-активісти вже встигли провести два масштабні Всеукраїнські науково-практичні конференції на тему студентського самоврядування. У кожній з них взяли участь понад 120 молодіжних лідерів з усіх регіонів України та студенти Варшавського університету (Польща). Крім того, протягом трьох років (2009-2011) на базі Ради діє Полтавський молодіжний проект «Лідер майбутнього». Щорічно Рада проводить ряд соціально-важливих проектів.

Coordinate Projects Around the World