Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ПОДАРУВАВ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ УНІКАЛЬНУ СЕНСОРНУ КІМНАТУ

Привітати дітей зі святом сьогодні завітав сам Віталій Кличко, тим самим здійснивши мрію багатьох дітлахів, котрі перебувають зараз у цьому медичному закладі.  Віталій прийшов до лікарні у вбранні Святого Миколая та поспілкувався з дітьми – вони разом читали вірші, малювали та загадували бажання. Засновник Фонду не залишив без уваги і пацієнтів відділення трансплантації кісткового мозку, побажавши всім міцного здоров’я та якнайскорішого одужання.

 Як зазначають лікарі, під час лікування велику роль відіграє емоційний стан дитини, який є потужним ресурсом для одужання. І саме сенсорна кімната - те місце, де можна відволіктися від важкого лікування, особливо тим, кому режим не дозволяє виходити на вулицю. Свято гри з сенсорними елементами, отримання позитивних емоцій від спілкування з однолітками, зняття напруги від довгого перебування у стінах лікарні – все це позитивно впливає на дітей. Тому такий подарунок від Фонду братів Кличків був дуже жаданий.

 «Я знаю, що 80% дітей, які тут перебувають – перемагають хворобу. І я дуже хочу, щоб наша медицина досягла того рівня, аби кожен пацієнт мав шанс на одужання. Я приїхав сюди у свято, аби підтримати вас усіх – діток, батьків. Усмішки маленьких пацієнтів, які хоча б на кілька хвилин забули про хворобу, роблять мене щасливим. Також хочу подякувати лікарям. Вони – справжні герої», – сказав Віталій Кличко.

 
 

 Нагадаємо, у суботу Віталій та Володимир взяли участь у благодійному телемарафоні «Еin Herz für Kinder» («Серце дітям»). Під час прямого ефіру було зібрано майже 14 млн. євро. З ініціативи братів Кличків частина зібраних коштів піде на лікування онкохворих дітей з України.

Coordinate Projects Around the World