Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ: ДЕРЖАВА НЕ ДАЄ МОЖЛИВОСТІ МЕЦЕНАТАМ ІНВЕСТУВАТИ У ВІТЧИЗНЯНИЙ СПОРТ

Учасники дискусії -  представники громадськості - підтримали тезу про те, що держава має зацікавити бізнес вкладати гроші у спорт та активізувати громаду до спільних дій. Адже лише дієва співпраця громадського сектору, бізнесу на місцевих органів влади може стати запорукою оновлення матеріально-технічної бази для занять спортом та популяризації здорового способу життя серед українців.
 
«На сьогодні більшість досягнень у вітчизняному спорті ми маємо не завдяки, а всупереч державній політиці у сфері спорту. Від органів влади, у першу чергу, ми очікуємо встановлення певних правил гри, якісних змін у законодавстві, які б дали серйозну мотивацію представникам бізнесу та громадськості підтримувати спорт», – зазначила виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко.

За словами Старостенко, вкрай слабкою є матеріально-технічна база:  80% дитячих спортивних майданчиків не відповідають сучасним вимогам. «Ми, як благодійна організація, що найбільше інвестує у спорт та освіту, знаємо про ці показники не з газет. Сьогодні з 1700 дитячих спортивних шкіл половина не діє, а на дитину, яка відвідує спортивні секції, з бюджету щороку виділяється лише 26 гривень!», – наголосила директор Фонду братів Кличків.

Учасники дискусії підтримали думку про те, що меценацтво у спорті хоч і є досить  емоційною та особистісною справою, але ті, хто обрав благодійність сферою своєї професійної діяльності, повинні діяти системно та залучати найкращий закордонний досвід. 

Резюме зустрічі з фаховими рекомендаціями представників третього сектору буде надіслано в профільні державні інституції.

Coordinate Projects Around the World