Підпишись на наші новини!12-РІЧНА ШКОЛЯРКА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ВСВІТНЬОМУ КОНКУРСІ ЕКО-ІДЕЙ

Цікава та яскрава робота 12-річної Катерини Коверенко  якнайкраще відповідає  умовам   конкурсу  Компанії Panasonic та БО «Фонд Братів Кличків» (http://klichkofund.org/eco/index2.html). 


 У своєму ЕКО-щоденнику Катерина торкнулася таких важливих тем, як ефективне використання води,  збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу, наголосила на роздільному  збору  сміття. Свої ідеї переможниця проілюструвала яскравими малюнками.


«Якщо кожен українець посадить хоча б одне деревце, то наша країна стане зеленішою. Треба почати їздити на електромобілях та велосипедах, які не забруднюють повітря. Чому ми не використовуємо дощову воду в побуті та не сортуємо сміття? Я хочу, щоб Україна була чистішою!», - пише у ЕКО- Щоденнику Катерина. 


З 6 по 11 лютого дівчинка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі ЕКО ІДЕЙ в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.  А Фінансовий ліцей, в якому навчається переможниця,  отримає у подарунок інтерактивну електронну дошку PANABOARD для використання у навчальному процесі. Нагадаємо, що роботи переможців минулого року – школярів Ольги та Антона Лушанкіних - увійшли до числа найкращих у світі та були відзначені на конкурсі  «Eco ideas for life» у Токіо. 
Друге та третє місце цього року посіли ЕКО-щоденники Юдиної Дар’ї (СЗШ №36 ім. С.П. Корольова) та Кучер Вікторії (СШ №31). У подарунок вони отримають багатофункціональний пристрій для навчання виробництва компанії Panasonic.  


Загалом, у конкурсі взяли участь майже 1000 школярів зі 110 київських шкіл. Метою конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ 2011" є виховання у дітей дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем. Діти малювали, писали вірші, робили аплікації на теми забруднення атмосфери, втручання людини в природу та інше. Члени журі відзначили, що майже всі ілюстровані ідеї учасників виявились актуальними для сьогодення, тому вибір найкращих був дуже важким. Саме тому цього року організатори проекту вручили ще один приз – спеціальну відзнаку учням Ліцею №38 за прекрасну колективну роботу. Діти також отримали багатофункціональний пристрій від компанії Pаnasonic і навушники. 


До акції Фонду Братів Кличків та Компанії Panasonic долучилася  компанія HITECH Advertisement, яка подарувала всім півфіналістам проекту квитки до однієї  з найбільших в Україні зоологічних виставок тварин «Джунглі парк».


 «Турбота про чисте довкілля, виховання екологічної культури є складовими  нашого розуміння здорового способу життя, яке пропагує Фонд Братів Кличків.  Саме тому вже другий рік поспіль разом із компанією Panasonic ми проводимо цей конкурс.  Ми дуже раді, що в нашому спільному проекті  активно проявили себе не лише школярі, але й їхні батьки та вчителі.  Це допомагає створити умови для розвитку у дітей відчуття причетності до вирішення проблем захисту довкілля. Кожен щоденник, який заповнили діти, є унікальним, а кожна ідея  – оригінальна та життєздатна. Це і є тим  маленьким фундаментом, який у майбутньому допоможе нашим дітям у  формуванні активної громадської позиції», - зауважив  Голова правління БО «Фонд братів Кличків» Віталій Кличко.
«Компанія Panasonic прагне стати екологічно орієнтованою інноваційною компанією, що діє в глобальному масштабі. Ми пропагуємо спосіб життя, який сприяє максимально можливому скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу, збереженню електроенергії по всьому світу та максимально ефективному використанні природних ресурсів. Я вірю, що і в цьому році українці зможуть легко поділитися ідеєю про важливість турботи про екологію за допомогою збереження електроенергії», - наголосив Голова Представництва компанії «Panasonic (СНД)» Кодзі Терадзіма.

Coordinate Projects Around the World