Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ТА КОМПАНІЯ NEMIROFF ВІДКРИЛИ НОВИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ЗАЛ У ЖМЕРИНЦІ

30 листопада 2011 року у місті Жмеринка Вінницької області БО «Фонд Братів Кличків» та компанія Nemiroff урочисто відкрили нову боксерську залу. Сучасне спортивне обладнання у місцевому спортивному комплексі «Локомотив» з’явилося завдяки спільній соціальній програмі  «Спортивну Україну будуємо разом!». Це уже 8-ма зала, яку партнери передали у безкоштовне користування жителям українських міст та сіл.

СК «Локомотив», на базі якого діє боксерська секція у Жмеринці, став одним  із трьох цьогорічних переможців Всеукраїнської соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!». Основними критеріями відбору зали стала її доступність усім бажаючим займатися спортом і гарантія безкоштовного відвідування, територіальне розташування спорткомплексу та його значення для Жмеринського району.

Відкрита партнерами в рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!» зала є першою  у місті. Раніше юнакам доводилось боксувати у приміщеннях, не пристосованих для занять боксом або відвідувати зали у Вінниці. Боксерська зала у Жмеринці отримала від організаторів боксерське знаряддя та найсучасніший стаціонарний ринг. Щоб відповідати умовам конкурсу, місцева влада вклала кошти на поточний ремонт, який не проводився багато років.

Організатори програми «Спортивну Україну будуємо разом!» впевнені, що нова боксерська зала стане гарним майданчиком для проведення щорічних чемпіонатів з боксу, на які з’їжджатимуться спортсмени з різних регіонів України. У відремонтованій залі буде працювати боксерський клуб «Кришталева рукавичка», який почав свою роботу в СК «Локомотив» у 2008 році. Серед вихованців клубу є учасники змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного масштабу.

«Найбільша перевага програми «Спортивну Україну будуємо разом!» - це те, що вона дає альтернативу. Кожен сам обирає свій шлях. Але набагато легше зробити вірний вибір, коли є з чого обирати. Разом із нашим партнером, Фондом братів Кличків, ми пропонуємо молоді обрати шлях чемпіонів як альтернативу вулиці та бездіяльності. Хто знає, можливо, майбутні чемпіони України та світу виховуються у одному з залів, відкритих у рамках нашої програми. А можливо й те, що вони тренуватимуться у залах, які ми відкриємо в майбутньому», – зазначив голова Наглядової ради компанії Nemiroff Олександр Глусь.

«Спорт – це універсальний засіб для досягнення успіху в житті. Це не лише можливість відшліфувати свої спортивні таланти, досягнути вершин професійної майстерності, але й можливість бути здоровим та сильним. Тому можливість безкоштовно займатися спортом має бути у кожної людини. Бажаю, щоб ця боксерська зала не тільки спортивним майданчиком для всіх охочих одягнути боксерські рукавички, але й місцем зустрічі прихильників здорового способу життя», – сказав Голова правління Благодійної організації Віталій Кличко.

Всеукраїнська соціальна програма «Спортивну Україну будуємо разом!», стартувала у 2007 році. Вона покликана зробити спорт більш доступним для українців, незалежно від місця їх проживання, віку та статку. На території України в містах Коломия (Івано-Франківська обл.), Хмельницький, Переяслав-Хмельницький (Київська обл.), Маріуполь (Донецька обл.), Немирів (Вінницька обл.) Тернопіль, Гола Пристань (Херсонська обл.) вже успішно працюють сучасні боксерські зали. Як зазначають тренери спортсменів реконструювання та оснащення залів сучасним  устаткуванням сприяли значним спортивним успіхам молоді.

Coordinate Projects Around the World