Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ВІТАЄ МОЛОДЬ З ДНЕМ СТУДЕНТА ТА ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ "КРАЩИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ"

Вітаючи студентів України зі святом, засновник Благодійного Фонду Віталій Кличко зазначив: «Молодість, романтика та відчуття, що все життя попереду – це те, що завжди вирізняло студентів. А ще енергійність та активна життєва позиція. У цей день хочу привітати усю студентську молодь, побажати життєвих успіхів та досягнень, запорукою яких має стати небайдужість до того, що відбувається в країні і суспільстві. Залишайтеся активними і свідомими громадянами своєї Батьківщини, адже її майбутнє залежить від вас».

Зокрема, для посилення студентської активності та підтримки соціально важливих ініціатив студентства Благодійна організація «Фонд братів Кличків» оголошує старт конкурсу «Кращий студентський актив», за результатами якого буде визначено найбільш успішні організації студентського самоврядування.

 Переможці конкурсу отримають від організаторів грант на підтримку студентської організації, а керівник організації зможе стати членом делегації за участі Віталія Кличка у міжнародній конференції з питань самоврядування.
 
Це не перша ініціатива Фонду братів Кличків по співпраці з активною молоддю. Так, нещодавно було визначено переможців конкурсу творчих робіт «Оздорови суспільство», який вже другий рік поспіль благодійна організація проводить спільно з Фондом Конрада Аденауера. Автори найкращих проектів по оздоровленню українського суспільства візьмуть участь у наступному етапі проекту – «Творчих студіях», які пройдуть на початку наступного року.

 

Coordinate Projects Around the World