Підпишись на наші новини!ЛІТНІЙ СЕЗОН 2009 ЗАКІНЧИВСЯ

3 жовтня 2009 р. на дитячому спортивному майданчику у парку «Веселка», що на Нивках, Фонд Братів Кличків провів фінальні міські змагання та підвів підсумки літнього сезону спортивно-розважальних заходів для маленьких киян. Святкове спортивне дійство відбулося у рамках соціального проекту Фонду братів Кличків «Клич друзів – гаймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола.

Метою літнього сезону стало відновлення 24 дитячих спортмайданчиків, встановлених Фондом братів Кличків та Компанією «Кока-Кола», а також організація здорового та активного дозвілля школярів у період літніх канікул. Кожного тижня на кожному із 24-х спортивних майданчиків професійні тренери Фонду братів Кличків проводили спортивні змагання, що супроводжувалися розіграшами призів! Протягом вересня у кожному районі Києва відбулися напівфінальні змагання за участю кращих дворових команд. А зараз 10 районних команд, що стали переможцями у своєму районі, змагалися за головний приз від братів Кличків та Фундації Кока-Кола!

Засновник та голова правління Фонду – Віталій Кличко особисто дав старт змаганням та надихнув малечу на перемогу: «Я радий, що сьогодні тут зібралися усі ті, хто любить та шанує спорт. Упевнений, що серед вас знаходяться майбутні спортивні зірки України та успішні люди, котрі ведуть здоровий спосіб життя! Впевнений, що ці змагання сприятимуть не лише вашій фізичній закалці, а й сформують у вас найкращі людські якості – сміливість, відвагу та жагу до чесної боротьби».

У результаті тривалих та захоплюючих змагань перемогла команда Печерського району. У подарунок від Фонду братів Кличків переможці отримали тижневу подорож до найбільшого розважального тематичного парку Європи – Europapark (Німеччина)!

Друге місце зайняла команда Шевченківського району, а третє дісталось – Команді Подільського району.
"Участь Кока-Кола у цьому проекті є важливим кроком реалізації програми корпоративної соціальної відповідальності, яка є основним напрямом у спілкуванні української громадськості та нашої компанії.  Ми намагаємось докласти усіх зусиль  для покращення соціальних умов життя в усіх країнах, де працює Кока-Кола.  Ми щиро вдячні Фонду братів Кличків за поширення ідей здорового способу життя" – зауважив Даглас Хілл, Генеральний директор Кока-Кола Україна.

Coordinate Projects Around the World