Підпишись на наші новини!ПОЗИТИВНА АКЦІЯ ДЛЯ ВІЛ-ПОЗИТИВНИХ ДІТЕЙ

А засновник Фонду «АНТИСНІД» Олена Франчук та Голова Правління Фонду братів Кличків, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко особисто відвідали спеціалізований центр ВІЛ-позитивних дітей київської лікарні Охматдит. Вони особисто передали мобільну клініку, призначену для цього закладу, та зустрілися з малечею, котра перебуває на лікуванні у цьому центрі. На знак  вдячності за таку допомогу, діти передали гостям малюнки, зроблені на уроках арт-терапії.

Завдяки таким мобільним клінікам тисячі дітей отримають регулярний доступ до кваліфікованої допомоги педіатрів та інфекціоністів – усього 5,5 тисяч дітей, народжених від ВІЛ-позитивних мам. А це – близько 70 % малюків, що потребують уваги медиків. Така допомога - результат найбільшого в історії України благодійного аукціону - AIDS Army Fashion. 29 листопада на благодійному аукціоні, організованому Фондом Олени Франчук «АНТИСНІД», було зібрано 580 тисяч доларів. Третина цієї суми - 190,5 тисяч доларів - була отримана завдяки унікальним лотам, наданим Віталієм та Володимиром Кличками.

«Задача цивілізованого суспільства  - опікуватися здоров’ям дітей та знедолених, захищати слабких. Я дякую Фонду «АНТИСНІД» та особисто Олені Франчук за самовіддану, наполегливу працю в боротьбі з ВІЛ в Україні. Я радий тому, що ми з братом зробили свій внесок у цю благородну справу. Ця подія є найкращим доказом того, що меценатство та добро в Україні – не порожні слова, а послідовні кроки від заяв до реальної допомоги дітям»,  - зазначив Віталій Кличко.

Кожна мобільна клініка  - це застрахований мікроавтобус Mercedes Vito, грант на його технічне обслуговування, оплату спеціалістів мобільної бригади та водія. Кожне авто укомплектоване найсучаснішою медичною технікою: портативним апаратом УЗД, глюкометром, портативним електрокардіографом, апаратами для визначення лактата, тиску, вагами (дитячими та напольними), коляскою, оттофтальмаскопом, а також допоміжним матеріалами на рік роботи клініки.

Регіони, в які попрямували мобільні клініки, були обрані не випадково – вони очолюють рейтинг міст, що найбільш постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДУ. Таким чином, проект охопить більш ніж 70 % дітей, які потребують медичної допомоги. Крім того, спеціалісти будуть допомагати й іншим регіонам - для цього передбачені регулярні тренінги та виїзні консультації.

Coordinate Projects Around the World