Підпишись на наші новини!Архів новин:

ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ 10 РОКІВ!

13 серпня 2013 року Фонду Братів Кличків виповнюється 10 років! За цей час ми реалізували десятки проектів, у яких взяло участь майже півмільйона дітей і дорослих. Ми підготували 15 фактів про Фонд Братів Кличків, які розповідають про деякі наші здобутки.

2013-08-13 детальніше >>>

ВОЛОДИМИР КЛИЧКО НАПИСАВ З ДІТЬМИ КАРТИНУ

Чемпіон світу та Олімпійський чемпіон з боксу Володимир Кличко відвідав благодійний освітній табір «Школа Успіху», який третій рік поспіль проводить Фонд Братів Кличків. Він спілкувався з дітьми, танцював і навіть почав писати картину, яка стане лотом на аукціоні під час благодійного Гала-вечору Фонду у листопаді цього року. 

2013-07-22 детальніше >>>

BRIGHTMAN З ЧИКАГО У «ШКОЛІ УСПІХУ»

Слово Brightman можна перекласти з англійської як «світла людина». Тож як вам вже, напевне, стало зрозуміло, нижче на вас чекає розповідь про людину, яка буквально випромінює світло, заряджає усіх навколо позитивом, а на додачу ще й навчає англійської. 

2013-07-19 детальніше >>>

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПОДІЛИВСЯ СЕКРЕТАМИ УСПІХУ З ДІТЬМИ

Віталій Кличко завітав у гості до 165 дітей-учасників «Школи Успіху» - щорічного благодійного освітнього проекту Фонду Братів Кличків. Відомий спортсмен  поділився власними секретами успіху, зробив з дітьми зарядку та навіть заспівав пісень.

2013-07-17 детальніше >>>

ПЕРШЕ ЗІРКОВЕ ЗНАЙОМСТВО У «ШКОЛІ УСПІХУ»

До літнього освітнього проекту Фонду Братів Кличків «Школа Успіху» завітав перший довгоочікуваний гість. Усі учасники табору були дуже заінтриговані, хто ж ця людина «Х»… Інтрига трималася досить довго, та все ж наші юні журналісти змогли дещо дізнатися. Усе, що було відомо про гостя – він один з найпопулярніших телеведучих України, публічна людина та просто чудова людина.

2013-07-16 детальніше >>>

165 ДІТЕЙ З ТРЬОХ КРАЇН ПРИЇХАЛИ ДО «ШКОЛИ УСПІХУ»

Свій перший крок до успіху сьогодні зробили 165 дітей з України, США та Казахстану, які приїхали до «Школи Успіху» - літнього освітнього табору Фонду Братів Кличків. 

2013-07-12 детальніше >>>

БРАТІВ КЛИЧКІВ ВИЗНАЛИ ОДНИМИ З НАЙБІЛЬШИХ БЛАГОДІЙНИКІВ У СПОРТІ

Фонд Братів Кличків вклав найбільше коштів у спорт та фізичну культуру серед всіх українських благодійних організацій, бюджет яких у 2012 році становив від 1 до 10 млн гривень. Ці дані були оприлюднені сьогодні у рамках презентації новоствореного Національного рейтингу благодійників.

2013-07-05 детальніше >>>

ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ АЛІНА НОСЕНКО ВІДВІДАЛА МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОРУМ

Форум «Emerging Societies – Emerging Philanthropies», який проходить з 1 по 2 липня 2013 року у Петергофі (Росія), зібрав понад 100 провідних благодійників з Бразилії, Китаю, Індії, Мексики, Росії, Туреччини, України, Африки, Південно-Східної Азії і Арабських держав.

2013-07-02 детальніше >>>

ЗАВЕРШИВСЯ МІЖНАРОДНИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР НА ПРИЗИ БРАТІВ КЛИЧКІВ

22 червня 2013 року у Бердичеві завершився 15-й ювілейний Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи Братів Кличків, який проходив за підтримки Фонду братів Кличків. Цього року в змаганнях взяли участь юні боксери з чотирьох континентів! Фінальні змагання відвідав засновник Фонду братів Кличків, Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко.

2013-06-25 детальніше >>>

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ ОСВІТНІЙ «ШКОЛІ УСПІХУ»

Вже обрано 130 дітей, які поїдуть до «Школи Успіху» - 2013!

2013-06-14 детальніше >>>
Coordinate Projects Around the World