ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ – №7 У РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ

Фонд братів Кличків традиційно увійшов у TOP-10 найбільших благодійних фондів публічних українців за версією тижневика «Контракти».

У Тиждень благодійності, що розпочався цієї неділі, традиційно оприлюднюють рейтинги благодійних організацій, обговорюють та аналізують філантропію, доброчинність і мистецтво віддавати в Україні та світі.

Цього разу Фонд братів Кличків потрапив до рейтингу найбільших благодійних фондів публічних українців під сьомим номером. ТОР-10 благодійних організацій визначалися за благодійним бюджетом 2012 року, у Фонду братів Кличків він становить 13,6 млн. гривень.

Упорядники рейтингу відзначили, що більшість проектів Фонду є довготривалими та проводяться на конкурсній основі.

Варто відмітити, що Фонд братів Кличків є чи не єдиною організацією з усіх представлених у рейтингу, яка фінансується не лише за рахунок особистих коштів засновників, а й значною мірою завдяки фандрейзингу та пожертвам третіх осіб, що говорить про високий рівень довіри до цієї організації з боку громадськості.

Незабаром Фонд братів Кличків збирається підтвердити статус новатора філантропії та вперше в Україні розпочати краудфандінг (масовий збір коштів) у соціальних мережах та в Інтернет – за допомогою спеціальної інтегрованої кнопки «Зробити пожертву». Ця система вже давно успішно працює за кордоном, однак в Україна ще представлена не була.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *