История фонда Кличко

ІСТОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Віталій та Володимир Клички здобули всесвітнє визнання та повагу не лише своїми високими спортивними досягненнями, а й активною благодійною діяльністю. Вони вважають своїм громадським обов’язком допомагати тим, хто цього потребує. Для цього Віталій та Володимир використовують не лише свою популярність та суспільне визнання, але й власні фінансові ресурси.

У 1998 році брати Клички заснували Міжнародний фонд сприяння розвитку спорту “Спорт – XXI століття”, головним завданням якого були підтримка молодих талановитих спортсменів, проведення спортивних змагань з метою популяризації серед молоді спорту як альтернативи негативним соціальним впливам. З перших років своєї професійної спортивної кар’єри брати Клички брали участь у численних благодійних проектах не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, об’єднуючи громадськість для вирішення серйозних соціальних проблем.

У 2002 році Віталій та Володимир розпочинають свою довготривалу співпрацю з програмою ЮНЕСКО “Освіта для дітей у нестатку”, що значно вплинуло на їх подальшу доброчинну діяльність.

Так поступово прийшло усвідомлення необхідності створення власної благочинної організації, яка б на постійній та професійній основі розробляла та реалізовувала соціально значимі проекти – Фонду братів Кличків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *