Підпишись на наші новини!Перед тим, як надсилати нам листа, будь ласка, прочитайте уважно цей розділ.


1. Чи може фізична особа отримати від Фонду фінансову допомогу на лікування, освіту, подорожі, видання книжок, погашення боргів, придбання житла тощо?

На жаль, Фонд не надає фінансової допомоги фізичним особам. Ми працюємо лише у рамках існуючих проектів і програм Фонду (дивіться розділ «Програми»).


2 . Чи надає Фонд гранти або фінансову допомогу громадським організаціям чи іншим об’єднанням?

Фонд братів Кличків власними силами розробляє та впроваджує соціальні проекти, покликані популяризувати здоровий спосіб життя та здоровий спосіб мислення. Наш Фонд не надає гранти та співпрацює на партнерських засадах з іншими організаціями лише у рамках існуючих проектів та програм (Дивіться розділ «Програми»).


3. Хто і як може співпрацювати з Фондом?

Наші проекти спрямовані, в першу чергу, на дітей шкільного віку, студентів, енергійну, думаючу молодь, яка прагне досягти успіху в житті. Задля створення належних умов для розвитку особистості ми співпрацюємо з громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування у рамках діючих проектів і програм. Щодо умов та строків проведення наших проектів слідкуйте, будь-ласка, за інформацією на сайті.


4 . З а якими напрямками можна співпрацювати з Фондом?

Діяльність Фонду спрямована на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та на проведення інформаційно-просвітницьких кампаній серед молоді.


5. Чи підтримує Фонд благодійні акції або проекти інших організацій?

Лише на партнерських засадах, за умов відповідності цих акцій чи проектів місії та завданням Фонду. Рішення про таке партнерство приймається в індивідуальному порядку.


6. Чи надає Фонд спонсорську допомогу?

На жаль, ні. Фонд є благодійною організацію та сам проводить фанд-рейзингові заходи з пошуку додаткового фінансування власних проектів.

Написати листа


Coordinate Projects Around the World